Angelika i Bartek – sesja na Pustyni Błędowskiej

Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej, to od dawna było moje marzenie i wreszcie zdjęcia plenerowe udało się tam zrealizować. Do tego o zachodzie słońca, czyli złotej godzinie! Czy może być coś piękniejszego? Bohaterami tego reportażu są Angelika i Bartek, którym towarzyszyliśmy w sierpniu podczas ich wesela. To właśnie oni mieli ten pomysł, aby plener ślubny zrealizować właśnie na Pustyni Błędowskiej w Małopolsce. Nie protestowaliśmy.

Na samym początku oczywiście sprawdź nasz blog podróżniczy MYNASZLAKU.PL, na którym opisaliśmy to wyjątkowe miejsce i informacje praktyczne, które pozwolą Ci do niego dojechać i zaplanować tam czas – Pustynia Błędowska.

https://www.instagram.com/p/CFH6XeqqAxI/

Na Pustyni Błędowskiej nie byliśmy sami, ponieważ zdjęcia ślubne miały tam jeszcze inne Pary Młode

Wiedziałam, że Bartek planuje ze swoją żoną spędzić czas od samego rana w samotności. Postanowili wybrać się w godzinach porannych na teren Jury Krakowsko-Częstochowskiej, gdzieś pomiędzy Olkuszem a Ogrodzieńcem i spędzić ze sobą cały dzień. Wisienką na torcie miał być kończący się dzień na piaskach Pustyni Błędowskiej oraz pełne uczuć i radości zdjęcia ślubne. Bardzo się ucieszyłam, jak usłyszałam taki plan.

Spotkaliśmy ich już na pustyni, jak delektowali się krajobrazami. Rozległe widoki i dobra przejrzystość w te piękne popołudnie były nagrodą za włożony wysiłek w przygotowanie swojego wymarzonego dnia ślubu w takim niepewnym okresie. Tutaj mogli się odstresować, pobyć ze sobą w spokoju, a kolejne chwile należały tylko do nich. W oddali swoje zdjęcia ślubne na Pustyni Błędowskiej w Małopolsce, mieli także inni zakochani nowożeńcy.

Sesja ślubna Pustynia Błędowska
https://www.facebook.com/fotovideogrzegorzek/posts/2738842336388416
Sesja ślubna Pustynia Błędowska

Naturalne kadry oraz romantyczne zdjęcia, to przede wszystkim zasługa Pary Młodej

Sesja o złotej godzinie w klimacie zachodzącego słońca zawsze jest magiczna i czarująca. Byłam pewna, że te zdjęcia ślubne tworzące historię ich miłości będą niezwykłe. Angelika i Bartek nie szczędzili pocałunków, spacerowali po piasku między dzikorosnącą roślinnością, zostawiając odbite ślady. Mimo że tego wieczoru wiele osób przyszło w to miejsce, nie przeszkodziło to naszym zakochanym w okazywaniu sobie uczuć i wyzwalaniu emocji, jakie towarzyszyły im także w wyjątkowym dniu ślubu.

Sesja ślubna Pustynia Błędowska
Sesja ślubna Pustynia Błędowska

Tutaj nie musieli już myśleć o żadnych obowiązkach, mogli się odprężyć i pozwolić, aby czas płynął jak najwolniej. Jestem szczęśliwa, że mogłam zapisać te ulotne chwile w postaci fotografii ślubnych. Te cudowne momenty w wyjątkowym czasie zostaną z nimi już do końca życia.

Każdy z Was ma jakieś plany i zainteresowania. Każdy z Was ma marzenia, które warto spełniać. Oni pewni siebie i bardzo mocno w sobie zakochani wiedzieli, że swoją wymarzoną sesję ślubną chcą mieć na piasku przy zachodzącym słońcu.

https://www.instagram.com/p/CFJSDccjK8p/
Sesja ślubna Pustynia Błędowska
Sesja ślubna Pustynia Błędowska
Sesja ślubna Pustynia Błędowska
Sesja ślubna Pustynia Błędowska
Sesja ślubna Pustynia Błędowska
Sesja ślubna Pustynia Błędowska
Sesja ślubna Pustynia Błędowska
Sesja ślubna Pustynia Błędowska

Pustynia Błędowska jest chętnie odwiedzana przez fotografów ślubnych z Krakowa, Olkusza, a nawet Nowego Sącza

Pustynia Błędowska to piękne miejsce na zdjęcia ślubne i sama się o tym przekonałam, tak samo jak przekonują się znajomi fotografowie ślubni z Krakowa czy Nowego Sącza. Trzeba pamiętać, że z Nowego Sącza, czyli naszych okolic, to przecież ponad 2 godziny drogi!

Sesja ślubna to chwile, które możecie zagospodarować, jak chcecie. Często są to chwile, które są tylko dla Was, a ja jestem obserwatorem całego wydarzenia. Plener zdjęciowy w inny dzień pozwala na wyzwolenie swoich emocji i uczuć do siebie bez presji czasu i wpasowania się w cały harmonogram dnia ślubu. Możemy realizować go bez wyrzutów sumienia, że zostawiliście swoich gości na sali weselnej i oni na Was tam czekają. Uwielbiam realizować sesję ślubną w inny dzień, zwłaszcza gdy odbywa się ona w pięknych miejscach.