OFERTA – ZDJĘCIA I FILM ŚLUBNY

Na początku gratuluję zaręczyn i decyzji o ślubie!

Jeśli trafiliście tutaj, to znaczy, że jesteście zainteresowani naszą ofertą. Cieszymy się i jest nam z tego powodu bardzo miło. Znajdziesz tutaj informacje o naszych najpopularniejszych usługach, czyli fotografii i filmie ślubnym, sesji plenerowej oraz narzeczeńskiej. Będziemy zachwyceni, gdy spotkamy się w dniu ślubu i stworzymy pamiątkę, które zostanie z Wami do końca życia.

.

.

.

.

.

.

.

FILM I FOTOGRAFIA ŚLUBNA – OFERTA AMGRZEGORZEK

Czekamy na Waszą wiadomość!
Opowiedzcie nam o swoich marzeniach fotograficzno – filmowych z dnia ślubu.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę ślubną, składającą się ze zdjęć oraz filmu z tego najpiękniejszego dnia, a oddana realizacja będzie w stylu reporterskim. Naturalne zdjęcia i film ślubny to nasza recepta, na reportaż ślubny, do którego chce się wracać. Skrupulatnie się przygotowujemy do wykonania swoich obowiązków, przez co chwytamy te ulotne momenty. Praca jest naszym hobby, ale bez naszego zaangażowania podczas uroczystego dnia ślubu nie moglibyśmy brać na swoje barki odpowiedzialności uwiecznienia najcudowniejszych chwil w życiu zakochanych.

SPRAWDŹ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Najpiękniejsze chwile to te, gdzie radość, szczęście i miłość wyziera z dwójki osób, które ślubują sobie miłość do końca życia.

Dokumentując te chwile to prawdziwe wyzwanie, któremu zawsze zdecydowanie chcemy sprostać. Jesteśmy pewni, że zdjęcia ślubne i film to prawdziwa kapsuła czasu, która przeniesie Was oglądających w przeszłość i pozwoli za każdym razem przeżywać emocje Waszego dnia ślubu. A to właśnie one jak drobinki brokatu tworzą magię przeżytego wydarzenia. Każda z emocji jest na wagę złota i najważniejsze to uchwycić to w obiektywie jak najrealniej.

Towarzyszymy Parom Młodym w każdym dniu tygodnia

Interesuje Was współpraca również w dni od poniedziałku do piątku czy w niedzielę? Napisz do nas. Jesteśmy dyspozycyjni przez cały tydzień. Zapytaj o ofertę przygotowaną na ślub i wesele w tygodniu.

Chcecie się z nami poznać i zobaczyć, jak będzie nam się razem współpracować w dniu Waszego ślubu?

Bardzo chętnie zapiszemy Waszą historię czułości, bliskości i miłości w kadrach pełnych radości i beztroski. Pełne klimatu i uczuć chwil, które już nie powrócą. Warto wykorzystać czas narzeczeństwa! On jest wyjątkowy warty zapisania na fotografii i we filmie.

Sesja narzeczeńska to idealne spotkanie z nami, aby zaznajomić się z obiektywem, poznać się jeszcze lepiej w niecodziennej sytuacji i zbudować dobrą relację, która owocuje w dniu ślubu. Już po kilku dniach po niej zobaczycie efekty naszej współpracy na zdjęciach czy we filmie. Fotografie i film można wykorzystać w przeróżny sposób. A jak? Pisaliśmy o tym w poradniku dotyczącym sesji narzeczeńskiej.


Koniecznie sprawdź!
10 powodów, dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską.

PORADNIK

Film ślubny i teledysk

Nasze realizacje filmowe są dopasowane do Waszych potrzeb. Sami Państwo decydujecie jak długi ma być film ślubny z Waszego wyjątkowego dnia. Może być nowoczesny, krótszy, dynamiczny. Możecie zdecydować się na wersję dłuższą do 4 h. A dodatkowo otrzymacie Państwo trailer ślubny, czyli podsumowanie z dnia ślubu. Jeśli będziemy Wam towarzyszyć na plenerze ślubnym, to takie ujęcia też zostaną zamieszczone w teledysku. Trailer ślubny do wyboru może trwać od 3 do 8 minut. Zobacz więcej w zakładce „FILMY ŚLUBNE” lub na naszym kanale YouTube.

Trailer ślubny – kamerzysta Nowy Sącz, Brzesko, Limanowa, Gorlice, Kraków, Śląsk, Małopolska, Podkarpacie

REPORTAŻ ŚLUBNY

Wyjątkowe przygotowania w życiu, zdjęcia i film z ceremonii ślubnej i Waszego przyjęcia ślubnego to pamiątka na Waszą podróż małżeńską całego życia. Planując to wydarzenie przez spory okres czasu, warto skupić swoją uwagę na odpowiedni dobór fotografa i kamerzysty ślubnego. Uważamy, że najpiękniejsze emocje są wówczas kiedy ludzie nie są skrępowani naszą obecnością. Dbamy podczas kontaktów z przyszłymi małżonkami, aby budować relacje, które są cenne w dniu ślubu.

PLENER ŚLUBNY W POLSCE ORAZ ZA GRANICĄ

Sesja ślubna w innym dniu niż dzień ślubu to idealne rozwiązanie, kiedy chcecie skupić się na sobie, na swoim uczuciu bez stresu pozostawionych samych gości na sali weselnej. Scenerię do sesji zdjęciowej wybierzemy wspólnie odpowiadającą Waszym gustom i preferencjom.

Cały czas eksplorujemy tereny Polski w poszukiwaniu ciekawych i nietuzinkowych miejsc. Wiele inspiracji możecie czerpać z naszego bloga podróżniczego mynaszlaku.pl, gdzie dokładnie opisujemy i przedstawiamy Wam je fotograficznie.

Czy będzie to bliskie miejsce Waszemu sercu, miejsce zaręczyn, miejski gwar, zamek, las, zielone polany, góry, schronisko, jezioro z kładkami, a może pustynia? Nie ma problemu.