Sesja brzuszkowa – Kasia&Dawid

Sesja ciążowa, sesja brzuszkowa z mężem i dzieckiem w plenerze, to wyjątkowe wydarzenie w rodzinie. Oczekiwanie na drugiego maleńkiego skarbu, to czas przygotowań kiedy z Waszej magicznej 3, zrobi się Was 4. Radość ogarnia rodziców na oczekiwanie drugiego dziecka, więc warto ten czas zapisać we fotografii i we filmie. A pierwsze dziecko jest szczęśliwe, że będzie starszym rodzeństwem i będzie miało braciszka lub siostrzyczkę. Sesja ciążowa w plenerze to idealna pamiątka.

Kiedy zrobić sesję ciążową w plenerze / sesję brzuszkową?

Najlepszym okresem, aby zrobić sesję ciążową w plenerze z mężem i dzieckiem to 7 lub 8 miesiąc ciąży. Wówczas mama jest promienna i przepełniona radością z oczekiwania dzidziusia, ale również spokojna o swoje zdrowie i maleństwa.

Film z sesji ciążowej / sesji brzuszkowej – czy warto?

Zdecydowanie tak! Ciąża – nieważne która, to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Oczekiwanie na narodziny dziecka, to okres, który nie da się powtórzyć. Czas oczekiwania na dziecko jest inny. W różnym wieku oczekujemy dziecka, ale również w różnym wieku są osoby, które Tobie towarzyszą. Dzieci, które z Wami już są w domu, z roku na rok są coraz starsze. Czas płynie i przemija. Sesja ciążowa w plenerze zatrzymuje chwile.

Czekasz na narodziny swojego pierwszego dziecka? Sesja z partnerem/mężem w plenerze czy w domowym zaciszu to coś niezwykłego. To będzie czas oczekiwania na pierwszego dzidziusia. Już nie możecie się doczekać narodzin. Chcecie go zobaczyć, dotknąć, przytulić. A dzidziuś tylko do Was puka z brzuszka i przybija Wam piątki. Na pewno odczuwa to najbardziej mama, kiedy dostaje niespodziewanego kopniaka. Jeszcze nie wiecie jak to będzie, kiedy się pojawi. To będzie Wasza nowa rola w życiu. Za kilka tygodni będzie Was już 3. Warto zapisać te kadry.

Czekasz na kolejne dziecko – drugie, piąte, a może jeszcze na kolejne? Sesja brzuszkowa może być w wersji sesji rodzinnej. Połączenie sesji ciążowej z Twoimi najbliższymi osobami: z mężem i dzieckiem bądź dziećmi, to będzie podwójnie wyjątkowe wydarzenie. Zapiszemy Wasze oczekiwanie na kolejnego potomka, ale zatrzymamy na fotografii i we filmie Wasze piękne relacje, zabawę, radość, czułość wobec siebie. Ruchliwy dwulatek, gadatliwa czterolatka, a może strojąca miny trzylatka. Każdy z Was tryska pozytywną energią, więc czy warto zatrzymać te chwile do albumu rodzinnego, czy we filmie z sesji brzuszkowej / sesji ciążowej? Podczas takiej sesji nie zabraknie kadrów Twoich z mężem bądź Twoich portretów.

Jak wyglądała sesja brzuszkowa w plenerze z Kasią, Malwinką i Dawidem?

Sesja ciążowa / brzuszkowa w plenerze z Kasią, Malwinką i Dawidem, to czas przepełniony miłością i czułością w wyjątkowym klimacie. Kasia chciała, aby ten wyjątkowy czas spędzić nad jeziorem. Był to strzał w 10! Można było połączyć kadry znad jeziora z widokami z kadrami ze skałami w tle. Malwinka to urodzona modelka. Stroiła minki i miała pomysł na sesję. Uwielbiam! To jest najpiękniejsze, że dzieci są sobą przed obiektywem. Wiele pozytywnej energii dodała do sesji brzuszkowej. Kasia i Dawid mogli cieszyć się z wyjątkowego czasu oczekiwania na drugiego dzidziusia w towarzystwie swojej córeczki.