Karczma Matras w Limanowej – zdjęcia i film ślubny

Karczma Matras w Limanowej to sala weselna i restauracja. Klimat karczmy zachwyca Pary Młode, przez co organizują tam swój najważniejszy dzień. Chcą klimat sali biesiadnej. Jako fotograf i kamerzysta ślubni byliśmy tam kilka razy i realizowaliśmy pamiątki ślubne oraz rodzinne. Zobaczcie zdjęcia i krótki film z tego miejsca.

Karczma Matras slub i wesele

Karczma Matras – trailer i film ślubny

Zobacz niesamowity trailer ślubny Ilony i Przemysława, gdzie dzień obfitował w wiele atrakcji. Para Młoda mogła liczyć na swoich zgranych znajomych i bliskich, którzy od samego początku towarzyszyli im ze swoimi terenówkami i prowadzili aż do kościoła.

Przygotowania ślubne odbyły się w gronie swoich bliskich z wielką radością. A gdy Pan Młody podjechał samochodem Dodge do Panny Młodej, to już z daleka go słyszała. Jego szaleństwo przy wjeździe było głośne. On to uwielbia. Do kościoła pojechali już razem.

Tato wprowadzał Pannę Młodą. Przejście aż pod ołtarz było długie. Piękna Ilona powoli szła z delikatnym uśmiechem, aż wszyscy wstrzymywali oddech. Ślubowali sobie miłość na całe życie. Przyjęcie weselne było w stylu biesiadnym. Imprezę poprowadził Zespół Muzyczny Magik Band wraz z Szalonym Drużbą. Szaleństwo na parkiecie oraz tańców nie było końca. Na parkiecie był ogień – petarda!

Sesja ślubna

Zobacz sesję ślubną na Przełęczy nad Łapszanką Ilony i Przemysława z widokami na Tatry

Sesja ślubna Przełęcz nad Łapszanką

Karczma Matras w Limanowej na przyjęcie weselne

W Karczmie Matras są organizowane przyjęcia weselne. Wesela, na których byliśmy fotografem i kamerzystą, były na ponad 100 osób. Tworzyliśmy pamiątki ślubne w sali po prawej stronie od wejścia. Karczma jest cała drewniana z ozdobnymi, góralskimi oknami. Kelnerzy mają stroje dopasowane do klimatu sali. Parom Młodym podobało się to, że część bankietowa jest oddzielona od sali tanecznej.

Karczma Matras slub i wesele
Karczma Matras slub i wesele

Na sali bankietowej mieściły się trzy duże stoły, a stół prezydialny był na podwyższeniu. Jedna z Par Młodych postanowiła wykorzystać do dekoracji tej części sali zielone obrusy i po wejściu na salę od razu zauważyliśmy zmianę. Wówczas sala nabrała wyjątkowego klimatu i zrobiła się jeszcze piękniejsza.

My, jako usługodawcy jesteśmy skierowani schodami na piętro, gdzie jest dobry widok z balkonu na salę taneczną. Część gości podczas wesela przychodzi tam i obserwuje to, co się dzieje na parkiecie. Sala taneczna jest zdecydowanie mniejsza od sali bankietowej. Gdy parkiet jest pełny gości ciężko jest wejść pomiędzy nich, aby nie utracić sprzętu. Salę zdobią dwa lustra oraz okna w góralskim stylu.

Sesja zdjęciowa i ujęcia do filmu w ogrodzie

Jest bardzo niewiele zagospodarowanej zieleni na ogród, aby móc zrobić sesję zdjęciową. Zawsze ten niewielki ogród można połączyć z częścią obiektu i wykorzystać jako tło do romantycznych kadrów. Realizowaliśmy często zdjęcia plenerowe po pierwszym tańcu, ale także zdjęcia nocne przed północą.

Karczma Matras slub i wesele
Karczma Matras slub i wesele

Zdjęcia rodzinne w Karczmie Matras w Limanowej

Podczas reportażu również robimy zdjęcia rodzinne, więc można wykorzystać ścianę frontową obiektu do zdjęć rodzinnych lub ten wspomniany maleńki ogród. Pary lubią zabrać swoich gości zaraz po obiedzie na zewnątrz, aby móc sobie zrobić z nimi zdjęcia na pamiątkę.

Karczma Matras slub i wesele

Fotograf i kamerzysta Limanowa

Często realizujemy pamiątki ślubne jako fotograf i kamerzysta w Limanowej i okolicach. Bazylika Mniejsza MB Bolesnej w Limanowej jest bardzo urokliwą świątynią, skąd przepięknie wyglądają fotografie i film ze ślubów, ale również Chrztów Świętych. Mieszkamy niedaleko Limanowej – 30 kilometrów. Oczywiście w powiecie limanowskim są piękne górskie szlaki i szczyty, gdzie można zrobić wspaniałe zdjęcia i film z sesji w innym dniu.

Karczma Matras slub i wesele