Film ślubny to pamiątka, którą musisz mieć ze swojego wesela!

Film ślubny to pamiątka, którą musicie mieć ze swojego wesela!

Wesela bez wątpienia mogą być bardzo drogie i wszyscy wiemy, że każdy koszt, nieważne jak mały, w końcu się sumuje. Wiele nowożeńców, zwłaszcza tych z ograniczonym budżetem, rezygnuje z opcji filmu ślubnego i zastanawia się, czy to naprawdę takie ważne?

Pomijając kwestię kosztów, decyzja o zakupie filmu ślubnego jest możliwością ponownego przeżywania tego cudownego dnia. A jeśli teraz stoicie przed podobnym wyborem i jeśli jeszcze się nie zdecydowaliście, to mamy kilka powodów, dla których musicie naprawdę rozważyć nagranie ślubnego wideo. My oferujemy usługi kamerzysty ślubnego w Krakowie.

Film ślubny Kraków, czyli żywe wspomnienia Waszego wesela

Wasz dzień ślubu prawdopodobnie minie w mgnieniu oka, a skoro jest to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, to zatrudnienie kamerzysty ślubnego uważamy za obowiązek. Filmowiec uwieczni Waszą uroczystość aż od momentu sprzed ceremonii do wieczornego przyjęcia. Według mnie film z wesela jest niezbędny i będzie przypominać Wam o tym przepięknym dniu jeszcze przez wiele lat.

Nagranie ze ślubu to oprócz obrączek i zdjęć główna pamiątka ze ślubu

Oglądając film ślubny będziecie w stanie zobaczyć rzeczy, których nie zarejestrowaliście podczas wesela. Nie widzieliście jak Wasi goście reagowali na określone momenty Waszego dnia, ponieważ macie tylko dwoje oczu, a do tego jesteście w centrum zainteresowania – ale na filmie będziecie mogli spojrzeć wstecz na wszystkich i zobaczyć rzeczy, których nie bylibyście w stanie zobaczyć, gdybyście nie zatrudnili kamerzysty ślubnego.

Kiedy macie fotografa i kamerzystę, zyskujecie drugą parę oczu. Fotograf lub kamerzysta statystycznie nie są w stanie uchwycić wszystkiego, ale nie zmienia to faktu, że szanse na uchwycenie większej ilości pięknych i znaczących momentów gwałtownie rosną.

Stworzysz piękne wspomnienia z rodziną i przyjaciółmi – filmowanie/kamerzysta z Krakowa

Niezależnie od tego, czy zapraszasz dziadków, ciotki, wujków, kuzynów, małe dzieci, nastolatki czy niemowlęta na swój ślub, wspaniale będzie spojrzeć wstecz na swój film ślubny w nadchodzących latach, aby zobaczyć, jak ludzie zmienili się od tamtego czasu do teraz. Na przykład posiadanie tej życiowej pamięci o dziadkach może być bezcenne. A do tego stwarza to możliwość wyświetlenia filmu, na którym mama pomaga ci w ubiorze i naszyjniku lub idzie do ołtarza z ojcem, gdy na ciebie patrzy i płacze, gdy się uśmiecha, będzie dla ciebie więcej warta niż cokolwiek innego na świecie.

Czego należy szukać u filmowca lub fotografa ślubnego z Krakowa?

Jeśli zdecydujecie się zatrudnić profesjonalnego filmowca z Krakowa na swój dzień ślubu, jest kilka rzeczy, o które powinniście zadbać podczas wybierania.

Doświadczenie w nagrywaniu filmów – najlepiej ponad 2 lata doświadczenia

Najpierw poszukaj kogoś, kto ma za sobą kilka lat, ponieważ będzie miał za na koncie zrealizowanych około 20-40 ślubów i sprzęt potrzebny do zrobienia całkiem dobrego ślubnego wideo. Nasza firma działa od 2015 roku, więc już trochę stworzonych filmów mamy.

Edycja i montaż weselnego filmu

Szukaj kogoś, kto zaoferuje wideo z ceremonii z nagraniem dźwięku z osobnego rejestratora. Do tego ważne punkty ceremonii powinny mieć określoną strukturę, a film choć trochę zarysowaną ścieżkę fabularną. Do tego odpowiedni dobór klimatycznej muzyki i dostosowanie przejść między kadrami jest także znaczące.

Nowoczesny film ze ślubu – wideofilmowanie Kraków i okolice

Film ślubny w dzisiejszych czasach nie jest taki sam, jak w latach 80. Dzisiejsi kamerzyści ślubni z Krakowa i okolic są ekspertami, jeśli chodzi o używanie najwyższej klasy sprzętu, muzyki i cyfrowej kreatywności, aby zmienić swój film ślubny we wspomnienie, które będziecie chciał oglądać w kółko w przyszłości.

Jeśli porozmawiacie z którymś ze swoich żonatych przyjaciół, którzy wynajęli kamerzystę ślubnego, aby sfilmował ten wyjątkowy dzień, prawie gwarantujemy, że wszyscy powiedzą Ci, że było to warte swojej ceny!

Z tego czy innego powodu filmowcy ślubni nie wydają się być wysoko na liście priorytetów, jeśli chodzi o wybór dostawców usług ślubnych, ale nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego każda zaręczona para nie powinna rozważać dodania kamerzysty ślubnego do swojego wesela budżet od samego początku.

Ile kosztuje film ślubny w Krakowie? Jakiego kamerzystę wybrać?

Za profesjonalny film ślubny w Krakowie musicie zapłacić ponad 3500 złotych. Lepiej od razu wybrać profesjonalnego kamerzystę niż później żałować. Zapoznaj się z naszą ofertą ślubną.