Zielone Wzgórze w Ujanowicach – Zosia&Zbyszek

Sala Bankietowa Zielone Wzgórze w Ujanowicach to nowa sala weselna, która odwiedziliśmy podczas przyjęcia Zosi i Zbyszka. Byliśmy tam pierwszy raz i muszę powiedzieć, że do zdjęć i filmu ślubnego Zielone Wzgórze jest bardzo przyjemne. Sala jest jasna i przestronna, dlatego zdjęcia i film na pewno wyjdą przepięknie.

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania fotografa i kamerzysty ślubnego z okolic Ujanowic, to sprawdź naszą ofertę – tutaj i skontaktuj się z nami.

728-555-845 | fotovideogrzegorzek@amgrzegorzek

Zielone Wzgórze w Ujanowicach

Jak wygląda Sala Bankietowa Zielone Wzgórze w Ujanowicach?

Podczas tego dnia pracowaliśmy z drużbą weselnym Piotrem Koniecznym oraz zespołem Teqila. Przed salą był spory parking, tuż obok ogród z placem zabaw. Zielone Wzgórze w Ujanowicach przywitało nas słoneczną pogodą. Podczas przyjęcia weselnego, słońce przebijało się przez okna.

Goście siedzieli na dwóch poziomach. Wszystko wyglądało bardzo elegancko ze względu na okrągłe stoły. Przy sali tanecznej był bar, w którym goście mogli zamawiać drinki. Na sali był również duży napis MIŁOŚĆ, który dodawał całości uroku. O zachodzie słońce wyszliśmy na zewnątrz na plener ślubny, a później na zdjęcia nocne.

Zielone Wzgórze w Ujanowicach
Zielone Wzgórze w Ujanowicach