Zdjęcia nocne w dniu ślubu, to piękna pamiątka. Można uzyskać wtedy czułe i ciepłe kadry

Zdjęcia wieczorne/nocne oraz ujęcia filmowe w dniu ślubu to piękna pamiątka z najważniejszego dnia. Jest wielu zwolenników i przeciwników robienia pleneru zdjęciowo-filmowego w ciągu dnia ślubu, a co dopiero zdjęć nocnych. Zdania w tej kwestii są podzielone.

Jeśli Para Młoda ma zaplanowany plener w innym dniu, to faktycznie nie trzeba wychodzić. Jednak wiele nowożeńców nie decyduje się na dodatkową sesję i chcą, aby plener zrealizować w dniu ślubu. W tym przypadku każdy decyduje jak chce. My zachęcamy, żeby jednak zdecydować się na kilka ujęć. To zaledwie 10-15 minut przy sali weselnej.

O której godzinie w dniu ślubu zrobić zdjęcia nocne?

W ostatnim czasie staramy się wychodzić z Parami Młodymi na kilka zdjęć nocnych. Zwłaszcza gdy są takie warunki, jakie mieliśmy ostatnio. Warto wyjść na około 15 minut na zewnątrz, ponieważ to później jest piękna pamiątka. W wieczornym klimacie można uzyskać czułe i ciepłe kadry.

Najczęściej na zdjęcia nocne w dniu ślubu wychodzimy około godziny 22:30 – 23:00. Czasem są zimne ognie, więc po nich zostajemy na chwilę, żeby wykonać kilka ujęć. Warto się nad tym pomysłem zastanowić i powiedzieć o nim swojemu fotografowi i kamerzyście.