Jak wygląda Zajazd Mogielica? Sprawdziliśmy to podczas przyjęcia Moniki i Eryka

Zajazd Mogielica jest domem weselnym w Jurkowie w powiecie limanowskim, który odwiedziliśmy w ostatnim czasie. Tam swoje przyjęcie mieli Monika i Eryk, którym tworzyliśmy reportaż zdjęciowy oraz filmowy. Współpracowaliśmy wtedy razem z zespołem CyjeZbóje oraz drużbą weselnym Wojciechem Piórkowskim.

Jeśli chodzi o samą salę, to trafiliśmy na bardzo miłą obsługę, która dbała o wszystko. Niczego nie brakowało. Do tego jedzenie było bardzo smaczne. Byliśmy tam pierwszy raz, więc nie możemy ocenić, czy zawsze jest tak samo. Może nam się uda odwiedzić jeszcze raz Dom Weselny Mogielica w Jurkowie. Na razie byliśmy pozytywnie zaskoczeni, chociaż to mogło być do przewidzenia. Opinie Zajazdu Mogielica w Jurkowie są wysokie.

Zajazd Mogielica

Jak wygląda Zajazd Mogielica w Jurkowie?

Przed salą był spory parking, przywitanie chlebem i solą odbywało się na schodach, a później już wszystko w środku. Toast był na sali tanecznej, a następnie podano obiad. U nas na przyjęciu życzenia były po obiedzie. Następnie od pierwszego tańca oficjalnie rozpoczęła się zabawa.

Słońce wpadało przez dużą szybę, dlatego mogliśmy te ciekawe kolory zapisać na zdjęciach. Zajazd Mogielica ma nowoczesny wygląd, dlatego w środku jest bardzo przyjemnie. Z okien domu weselnego można dostrzec Mogielicę – najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego. Jest tam dobrze widoczna drewniana wieża widokowa.

Zajazd Mogielica
Zajazd Mogielica
Zajazd Mogielica
Zajazd Mogielica opinie
Zajazd Mogielica opinie
Zajazd Mogielica opinie

Ogród przy Zajeździe Mogielica w Jurkowie

Za salą weselną znajduje się ogród z fontanną, huśtawką, ławkami, leżakami, a nawet z zejściem nad wodę. To wszystko wykorzystaliśmy podczas krótkiego pleneru ślubnego, a później zdjęć nocnych z naszą Parą Młodą.

Goście mogą w każdej chwili wyjść do ogrodu przez wyjście z sali, w której siedzą. To jest fajne rozwiązanie, że nie trzeba obchodzić całej sali dokoła. W ogrodzie jest fontanna, którą również wykorzystaliśmy podczas naszej plenerowych zdjęć.

sala weselna jurków
sala weselna jurków
sala weselna jurków

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania fotografa i kamerzysty ślubnego z okolic Limanowej czy Mszany Dolnej, to sprawdź naszą ofertę – tutaj i skontaktuj się z nami.

728-555-845 | fotovideogrzegorzek@gmail.com