Tripleks – fotograficzna pamiątka z Waszego ślubu

Tripleks to fotoprodukt, który może być pięknym uzupełnieniem Waszej pamiątki ze ślubu, np. albumu ślubnego. Składa się z trzech fotografii wydrukowanych na papierze Fuji Silk. Fotografie mogą być wykończone ramkami passe-partout. Całość podklejona jest do oprawy, która według Twojego wyboru może być w tkaninie introligatorskiej, ekoskórze bądź tkaninie aksamitnej.

Tripleks
Tripleks

Co to jest tripleks i dlaczego warto go mieć?

Tripleks to elegancki fotoprodukt przypominający książkę, którą możesz rozłożyć w dowolnym miejscu na stoliku, komodzie, szafce czy wiszącej półce, a może takiej za szkłem. Jest to piękna dekoracja, która będzie przypominać wybrane przez siebie wydarzenie lub piękne chwile, które skrywasz głęboko w sercu, gdy zdjęcia w formie cyfrowej ukrywasz głęboko w folderach tematycznych.

Tripleks album
Tripleks

Jak wygląda tripleks?

Tripleks, który tutaj możesz zobaczyć, został wykonany z fotografii z wykończeniem standard, bez ramki passe-partout. Na oprawę wybrałam tkaninę aksamitną w kolorze V10 – przygaszony szafran. Idealnie sprawdził się do zdjęć ze ślubu Edyty i Pawła, który odbył się październikowego popołudnia.

Tripleks pamiątka ślubna
Tripleks pamiątka ślubna

Dla kogo sprawdzi się tripleks?

Wróćmy jeszcze do fotografii, która jest wydrukowana na papierze Fuji Silk. Chcę Ci zwrócić uwagę, że jest to klasyczny jedwab, który posiada wyraźnie grubszą strukturę. Może Ci to przypominać podłoże, które dawniej było wykorzystywane już w fotografii. To rozwiązanie nadaje temu fotoproduktowi niezwykłej elegancji.

Nie koniecznie musisz użyć tutaj zdjęć ze ślubu. Mogą tutaj być fotografie ze chrzcin swojego dziecka, Wasze wspólne ze swoim narzeczonym, chłopakiem, dziewczyną, a może i z wakacji, czy jakiejś chwili, która przywołuje w Tobie lub osoby, którą chcesz obdarować wiele pozytywnych emocji.

Możesz użyć tutaj zdjęć z każdego okresu swojego życia, pięknych wydarzeń, cudownych wspomnień, do których chcesz wracać każdego dnia.

Tripleks - zdjęcia

Zdjęcia na tripleksie są wysokiej jakości

Użyty papier Fuji Silk jest jedwabisty i wysokiej jakości, a także jest praktyczny i wytrzymały. Bardzo zadowalające jest to, że podczas przeglądania i dotykania tripleksu nie pozostawisz śladów palców.

Przepięknie wyglądają użyte zdjęcia, które są jasne, delikatne, a nawet pastelowe. Zdjęcia czarno-białe to kwintensecja fotografii. Wzrok skupiasz na tym co najważniejsze, więc jeśli lubisz zdjęcia czarno-białe, to także polecam.

Jeśli weźmiesz tę pamiątkę do swoich rąk, to zauważysz, że nie odbija się tak światło, jak ma to miejsce przy odbitkach w wersjach błyszczących. Poprzez zachowanie pięknej ciągłości tonalnej otrzymasz fotografie z oddanymi naturalnie barwami i delikatnymi kontrastami.

Tripleks album

Ta pamiątka dostępna jest w 6 rozmiarach

Jeśli zdecydujesz się na taki fotoprodukt, to zaproponuję Ci go w 6 rozmiarach. Ty wybierzesz ten, który najbardziej Ci będzie odpowiadał.

  • 15 cm x 15cm
  • 18 cm x 18 cm
  • 20 cm x 20 cm
  • 15 cm x 23 cm
  • 18 cm x 26 cm
  • 20 cm x 30 cm

Oprawę możesz wybrać w kolorze, który uwielbiasz z palety jasnej, ciemnej lub intensywnej. Dodatkowo możesz zamówić nadruk UV lub grawer, który zostanie wykonany w nawet w dwóch liniach po 25 znaków każdy. Tutaj możesz użyć ulubionych słów, które będą przypominać Ci to wydarzenie przedstawione w środku. Może być tutaj użyte Twoje imię lub Wasze imiona, a może jakiś cytat, który Ci lub Wam się spodobał. W tej kwestii jestem otwarta i zachęcam, aby wybrać tekst samemu, bo tylko sama lub sam wiesz co Ci w sercu gra.