Teledysk ślubny – oryginalny skrót filmowy z dnia ślubu

Teledysk ślubny – Co to jest? Ile kosztuje? Jaka jest najpiękniejsza piosenka do trailera ze swojego wesela? Na swoich reportaż pracujemy w duecie – fotograf ślubny oraz kamerzysta. Pary Młode, które zdecydowały się na naszą ofertę, otrzymują taki teledysk w komplecie, jako skrót z całego filmu. Jest to piękna pamiątka, którą warto mieć, ponieważ w każdej chwili można do niej wrócić, zobaczyć w ciągu kilku minut swój najważniejszy dzień.

Teledysk ślubny Magdaleny i Michała w Brzesku z dodatkowymi ujęciami w górach

Co to jest trailer/teledysk ślubny?

Teledysk ślubny (inaczej nazywany trailerem z wesela) to kilkuminutowy skrót z całego Waszego najważniejszego dnia. To najczęściej najlepsze i najbardziej wzruszające momenty, które kamerzysta nagrał i umieścił w długim filmie. Średni czas trailera ślubnego to 4 minuty, czyli jedna piosenka.

Skrót z wesela Joli i Michała w okolicach Nowego Sącza ze wzruszającymi słowami księdza na początku

Skrót zamiast długiego filmu weselnego

Niektóre Pary Młode decydują się u nas na wyłącznie taki krótki teledysk. Czyli z całego dnia nie chcą długiej realizacji filmowej trwającej 1 godzinę czy 3 godziny, tylko chcą najważniejsze momenty na kilka minut. Prawda jest taka, że nieważne, czy film trwa 60 minut, czy 3 minuty, kamerzysta musi nagrywać prawie tyle samo materiału.

Karolina i Filip do swojego 40-minutowego filmu otrzymali od nas krótki skrót ze swojego wesela – Piwniczna-Zdrój

Ile kosztuje oryginalny teledysk ślubny z wesela?

Wydaje się, że skoro Para Młoda decyduje się na 3-minutowy teledysk, to zapłaci kilkaset złotych. Okazuje się jednak, że cena krótkiego teledysku, a długiego filmu jest porównywalna. Czasem jest tak, że łatwiej stworzyć dłuższy film niż taki kilkuminutowy oryginalny skrót. My najczęściej montujemy dłuższy film, a dodatkowo do tego tworzymy krótki teledysk ślubny. Średnia cena teledysku ślubnego to od 2500 do 3000 złotych, a dłuższego filmu od 3000 do 4000 złotych. Kamerzysta w tym dniu jest wynajęty tylko dla danej Pary Młodej.

Patrycja i Jakub to ujęcia ślubne z całego dnia i pleneru na Pustyni Błędowskiej – województwo śląskie

Najpiękniejsze piosenki do oryginalnych teledysków ślubnych – jakie wybrać?

Przy montażu filmu z wesela przychodzi taki czas, że trzeba wybrać najlepszą piosenkę do teledysku ślubnego. Coraz częściej słyszymy od Par Młodych, że nie chcą na swoim skrócie żadnych popularnych hitów, które wszyscy mają na trailerach, typu: Ed Sheeran, Beyonce czy Ellie Goulding. Tak samo jest z długim filmem.

Często słyszymy – Wy jesteście ekspertami w swojej dziedzinie, znacie się na filmowaniu, ufamy Wam, więc wybierzcie najlepsze piosenki do naszego teledysku ślubnego. Odeszliśmy od podkładów muzycznych popularnych wykonawców. Szukamy niszowej muzyki, która jest często nieznana, a w połączeniu z obrazem potrafi wywołać łzy wzruszenia i uśmiech na twarzach. Takie utwory muzyczne można znaleźć na naszych teledyskach ślubnych na YouTube.

W teledysku ślubnym Angeliki i Kamila wykorzystaliśmy kadry filmowe z sesji narzeczeńskiej – Łososina Dolna

Najlepsza piosenka do skrótu z wesela – spokojna, romantyczna czy szybka i energiczna?

Zawsze wybieramy najlepsze piosenki do teledysków ślubnych. Patrzymy na to, co działo się na weselu, na nasze Pary Młode. Jeśli było więcej czułych gestów, to dodajemy podkłady muzyczne bardziej romantyczne i spokojne. Jeśli wesele to była impreza na maksa, gdzie ciężko było opuścić parkiet, to wrzucamy bardziej energiczną muzykę. To wszystko zależy. Często także łączymy, że do sali jest spokojniejsza nutka, a później o wiele szybsza. Niektóre Pary Młode dobierają sobie plener filmowy w innym dniu i chcą, abyśmy nagrali kilka ujęć. Potem świetnie komponują się w całej realizacji filmowej.

Zadzwoń lub napisz do nas w celu poznania oferty: 728-555-845 | fotovideogrzegorzek@gmail.com. Zobacz nasze pozostałe filmowe realizacje.

U Klaudii i Janusza stworzyliśmy trailer plenerowy nad Jeziorem Rożnowskim. Taki teledysk po ślubie w plenerze kosztuje 700 złotych