Wiola&Piotrek – sesja z instrumentem o zachodzie słońca

Muzyka, pasja, uczucie, miłość… Tak możemy opisać sesję narzeczeńską, którą mieliśmy wczoraj z Wiolą i Piotrkiem. Ci młodzi już niedługo powiedzą sobie sakramentalne TAK. Była to sesja z instrumentem, ponieważ Wiola i Piotr grają w orkiestrze dętej w Łososinie Dolnej na saksofonie i trąbce. Wykorzystaliśmy ten motyw podczas zdjęć oraz filmu.

Zaczęliśmy od zdjęć w sadzie między drzewami

Przeważnie zdjęcia w sadzie robi się w maju, gdy wszystko kwitnie. Nam chodziło o znalezienie pięknej zieleni i wykorzystanie jej razem z zachodzącym słońcem. Tam mogliśmy się bliżej poznać z naszymi bohaterami.

Każdy ma na początku jakiś mały stres, ale później to wszystko przechodzi. Po to właśnie jest sesja narzeczeńska, aby przyzwyczaić się do obiektu przed dniem ślubu. To także czas narzeczeństwa, z którego warto zrobić sobie piękną pamiątkę.

Zdjęcia z instrumentem

Gdy macie jakąś pasję, to warto ją wykorzystać podczas sesji narzeczeńskiej. Wiola gra na saksofonie, natomiast Piotrek na trąbce. Mogliśmy to idealnie wykorzystać. Później fotografie nabierają jeszcze cudowniejszego klimatu. My pojechaliśmy z sadu w kierunku punktu widokowego, na którym idealnie zachodziło słońce. Do tego mieliśmy piękne widoki na Beskid Wyspowy.