Sesja wiosenna z Anetą i Darkiem

Sesja wiosenna to wspaniały czas na realizację sesji narzeczeńskich, sesji we dwoje, a także wspaniałego czasu spędzonego z dziećmi w plenerze. My akurat chcemy Cię zabrać na sesję zdjęciową Anety i Darka wśród kwitnących sadów. Na wiosnę wszystko rozkwita, dookoła robi się zielono, a na owocowych drzewach pojawiają się kwiaty. Dla naszych narzeczonych to było małe marzenie, aby móc się spotkać we wiosennym klimacie.

Jak przygotować się na sesję wiosenną?

Najważniejsze, abyście podczas sesji czuli się swobodnie. Strój powinien być taki, aby Was nie krępował i abyście się czuli w nim wygodnie. W zależności od temperatury ubraniem może być dla kobiety bluzka i spódnica, a dla mężczyzny koszula i spodnie. Ale jeśli będzie chłodniej, to warto mieć cieplejsze ubranie. Warto również zwrócić uwagę na kolorystykę ubrania. W klimacie natury sprawdzą się kolory pastelowe, błękitny, beżowy, nawet róż i pomarańcz. A podczas sesji wiosennej w mieście lub w nowoczesnym otoczeniu sprawdzą się ubrania o charakterystycznych kolorów, np.: czerwony, czerń, musztardowy czy nawet chabrowy. Ważne, abyście do siebie pasowali kolorystycznie. Ubranie nie musi być identyczne, chociaż też tak bywa. Ważne, aby podczas wyboru ubrań unikać tych z mocno wyróżniającymi się wzorów na środku koszulek czy sukienek. To podczas oglądania gotowego reportażu fotograficznego odwraca uwagę.

Kiedy umówić się na sesję wiosenną?

Nie ma co ukrywać, dla każdego znana jest data 21 marca. Wówczas przychodzi kalendarzowa wiosna. Czy wtedy można wykonać sesję zdjęciową wiosenną? Odpowiem, w zależności od regionu. U jednych w tym czasie zaczyna się wiosna, a w innym regionie bliżej Tatr jeszcze utrzymuj się śnieg. A patrząc na rok 2022, w marcu zaczęło się robić pięknie i ciepło, po czym na prima aprilis spadł śnieg i jest biało. Niska temperatura nam towarzyszy, ale jak to wiadomo: kwiecień plecień, bo przeplata – trochę zimy, trochę lata. Z biegiem kolejnych dni ma być coraz cieplej. Temperatura będzie powyżej 10 stopni, a nawet blisko 20 stopni. To idealna temperatura na sesje wiosenne, które pewnie rozpoczną się w drugiej połowie kwietnia i w maju.