Zdjęciowa sesja walentynkowa – idealny prezent dla ukochanej osoby

Zdjęciowa sesja walentynkowa dla par cieszy się dużą popularnością już miesiąc przed tym wyjątkowym świętem 14 lutego. Co roku wszyscy już od połowy stycznia szukają ciekawych prezentów na lutowe święto Świętego Walentego. Niezależnie czy jesteście zakochanymi ludźmi, w związku czy już w małżeństwie. Nie ważne czy Wasz związek to dojrzałe uczucie, czy tylko młodzieńcza miłość, bo strzała amora dopadnie każdego w różnym wieku.

Macie wiele pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego dnia w roku. A czy już podarowaliście sobie sesję zdjęciową dla zakochanych par? Czy już kiedyś otrzymaliście profesjonalne zdjęcia z tego wydarzenia? Jeśli odpowiedź brzmi nie, to w tym momencie powinnaś / powinieneś zostać z nami i przeczytać do końca ten poradnik, a później zdecydować się na fotograficzną sesję walentynkową dla par.

Zamów zdjęciową sesję walentynkową

Nie czekaj dłużej, tylko napisz do nas. Zamów zdjęciową sesję walentynkową dla Was. Czas sesji to czas na zatrzymanie na fotografii Waszego gorącego uczucia do siebie. Jest to niezwykła pamiątka na przyszłość.

Zdjęcia na walentynki to idealny pomysł
Zdjęcia na walentynki to idealny pomysł

Na prezent walentynkowy warto wybrać fotograficzną sesję zdjęciową dla par

Najlepszym prezentem walentynkowym jest najczęściej wspólnie spędzony czas. Często wolicie, aby ten dzień był inny niż wszystkie w ciągu roku. Będąc fotografem, wiem, że sesje fotograficzne na walentynki dla par, spełnia ten punkt w 100 procentach. Spędzamy ze sobą troszkę czasu, tworząc dla Was piękną historię walentynkową poprzez dobrą zabawę, Waszą czułość do siebie, wielką radość oraz wymianę pocałunków.

Zdjęciowa sesja walentynkowa ukazuje Wasze prawdziwe uczucia

Być może wiesz, że Twoja miłość nie zgodzi się na wspólną sesję, bo się obawia obiektywu. Przekonaj go! Wspólna sesja walentynkowa będzie naprawdę czymś wyjątkowym w Waszym życiu. Zadbamy o to wspólnie. Według zostawionych rekomendacji przez nasze pary wynika, że jesteśmy sympatycznymi fotografami, którzy doradzą i potrafią rozładować stres oraz napięcie. Może warto się przekonać?

A co jeśli nie? W takim przypadku może warto zrobić sobie indywidualną mini sesję i podarować drugiej połówce swoje zdjęcia w ten wyjątkowy dzień zakochanych – 14 lutego.

Sesja walentynkowa Nowy Sącz

Fotograficzna sesja walentynkowa dla par na 14 lutego – voucher prezentowy

Dla ukochanej osoby możesz sesję podarować w różnej formie. Ja przygotuję odpowiedni voucher dla Ciebie, a Ty jej wręczysz to, na co się zdecydowałeś. Może być to voucher tylko dla niej, czyli sesja indywidualna lub podarujesz jej voucher na sesję i chęć odbycia tej sesji razem – właśnie na sesji we dwoje. Tutaj jestem na pewno otwarta na propozycję, bo Ty najlepiej znasz swoją ukochaną.   

Prezent na walentynki – tylko sesja zdjęciowa u profesjonalnego fotografa

Gdzie wykonać sesję walentynkową dla par? Restauracja, kino czy plener?

Oczywiście do takiego typu sesji nie jest potrzebne studio, które często może Was ograniczać lub stresować. Najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie sesji w plenerze lub w domu. Z powodu obostrzeń w tym roku musimy zrezygnować z sesji walentynkowych w restauracji, czy w kinie.

Gdzie w takim razie zrobić Waszą sesję walentynkową? W 2021 roku możemy wykorzystać park miejski, różnego rodzaju ciekawą infrastrukturę wysokie schody, ławki, mosty, drewniane kładki, przede wszystkim las i klimat drzew. Mogą być to miejsca widokowe o wschodzie lub zachodzie słońca, kiedy ciepłe słońce wpada w kadr, a Wasza miłość Was rozpiera. Trzeba się liczyć, że mogą być to zimowe warunki i niskie temperatury.  

Sesja w walentynki Nowy Sącz

Sesja walentynkowa w mieście

Zdjęcia sesja walentynkowa w mieście, to także świetny pomysł. Mijacie ludzi, którzy gdzieś tam się śpieszą, mają na głowie pełno obowiązków, ulicami przemykają samochody, a Wy jesteście wpatrzeni w siebie. Jesteście wolni, a płynący czas jest tylko dla Was i możecie celebrować Waszą miłość przed obiektywem fotografa. Wykorzystamy piękno miasta, może ciasne ulice, a może miejsce, które jest bliskie Waszemu sercu. Bardzo chętnie wysłucham Waszych propozycji.

Sesja walentynkowa w domu

Sesja walentynkowa dla par w domu jest także bardzo chwytająca za serce. Jako fotograf mogę szczerze przyznać, że fotografując pary w domu to też jest wspaniałe doświadczenie dla Was, jak i dla mnie. Czemu?

Dom od zawsze kojarzy się większości z poczuciem bezpieczeństwa. To miejsce jest najbliższe Waszemu sercu. Być może robicie tam zdjęcia, może i codziennie, ale czy są to profesjonalne zdjęcia? W tym miejscu na pewno wykonujemy część obowiązków rutynowo, a może tutaj właśnie warto Twoim zdaniem wykonać sesję walentynkową. Uwiecznić na walentynkowych zdjęciach Waszą bliskość, czułe gesty. Będzie przytulnie, ciepło i miło. Mimo że na zewnątrz panują niskie temperatury, to tutaj może być niezwykle gorąco. Wspomnienia z sesji w domu będą na pewno wspaniałe.

Zdjęciowa sesja walentynkowa dla par nad jeziorem z drewnianymi kładkami

Uwielbiam fotografować pary zakochanych podczas sesji we dwoje. Na sesji jest luźno i pozwalam być Wam sobą. Tacy, jacy jesteście. To jest najpiękniejsze, a zdjęcia dla Was później są tak bardzo bliskie Wam. Przeważa na nich naturalność, autentyczność uczuć oraz emocji, jakie się u Was pojawiają na sesji. Do głowy przyszło mi miejsce właśnie na sesję nad jeziorem z drewnianymi kładkami. Jest to miejsce na pewno delikatne i tak bardzo naturalne, gdzie możecie po prostu być sobą. Ta sesja może być przepełniona dobrą zabawą, Waszymi uśmiechami, pocałunkami, śmiechem, Waszą bliskością. Zobacz sesję zakochanych nad wodą.

Sesja dla zakochanych nad wodą na promie

Brzmi zachęcająco? Miejsce to może być Twoją codziennością, jeśli z niego w każdy dzień korzystasz. Może nie odpowiadają Wam drewniane kładki i chcecie coś niecodziennego, a spokojnego, gdzie może nie wyobrażaliście sobie jako miejsce do sesji?

Może to być właśnie sesja nad jeziorem na promie. Co Wy na to? Napiszę Wam, że jest to też fantastyczny pomysł, miejsce to jest w gminie Czchów – nad Jeziorem Czchowskim niedaleko Nowego Sącza i Krakowa. O poranku jest tam cudownie. Widoki, natura, Wy i Wasza miłość bez zbędnych serduszek i dziwnych gadżetów walentynkowych. Zobacz sesję zdjęciową nad jeziorem.

Jak przygotować się do fotograficznej sesji walentynkowej?

Przygotowania do sesji walentynkowej w dużej mierze będą zależeć od tego, jaki typ sesji lubicie. Jeśli chcecie sesję w plenerze, to na pewno trzeba pomyśleć o cieplejszym ubraniu. Czapki, rękawiczki, szal, druga warstwa ubrań czasem się przyda. Można wykorzystać do kilku ujęć gorącą herbatę w termosie i  kubki na herbatę z cytryną lub kawkę.

Jeśli chcecie sesję walentynkową we wnętrzu, to preferuję, aby nie było na ubraniach dużych nadruków, logotypów, dużych napisów. Jeśli sesja miałaby się odbyć w domu, to warto zastanowić się nad luźnymi ubraniami, a może macie jakieś swoje ulubione. Swoje, które jest ulubione dla partnerki i partnera?

sesja zdjęciowa w walentynki

Czy na taką sesję powinnam skorzystać z usług fryzjera i makijażystki?

To zależy tylko od Was. Jeśli nie robicie często sesji, to może to jest pomysł, aby ten dzień spędzić właśnie na samych przyjemnościach. Każda kobieta chce być dopieszczona i zrelaksowana. Spędzenie czasu w salonie kosmetycznym czy fryzjerskim na pewno spowoduje, że ta wizyta będzie relaksująca i będzie odskocznią od codzienności. Później z reguły Panie są odważniejsze przed obiektywem, a profesjonalny makijaż poprzez dobranie odpowiednich kosmetyków i delikatna fryzura w naturalny sposób podkreśli Twoje piękno.

Ale jednak nie jest to obowiązek. Sesja ma być naturalna, a Wy macie czuć się na pewno swobodnie. Jeśli kobieta uważa, że czuje się swobodniej w codziennym makijażu, to ja jestem za.

Sesja w walentynki

Ile kosztuje sesja walentynkowa? Cena zdjęć na 14 lutego

U nas cena zdjęciowej sesji walentynkowej dla par to 500 zł. W zamian otrzymujecie minimum 30 ujęć po artystycznej obróbce w formacie JPG przesłane przez dysk Google. Zrealizujemy ją w dogodnym terminie, ale pewnie będzie Wam zależeć na lutowych terminach. Jeśli się zdecydujesz zakupić voucher i podarować sesję walentynkową w dniu 14 lutego swojej ukochanej / swojemu ukochanemu, to odezwij się do nas wcześniej. Przygotuję dla Ciebie voucher, który mogę podesłać pocztą, paczkomatem bądź odbierzesz go osobiście (w tym przypadku możesz odezwać się nawet 14 lutego).  

sesja walentynki