Sesja w palmiarni – nagroda ZDJĘCIE ROKU 2023

Sesja ślubna w palmiarni to było moje marzenie. Chciałam fotografować wśród tropikalnych roślin osoby, które czują ten sam klimat co ja. Czy planowałam fotografować w palmiarni? Miałam zapisane to miejsce na liście, gdzie chciałabym zrealizować zdjęcia ślubne. Najważniejsze dla mnie było to, aby znaleźć osoby, dla których to miejsce również jest wyjątkowe na sesję ślubną. Nie musiałam długo czekać. A dodatkowo z tej sesji otrzymałam nagrodę ZDJĘCIA ROKU 2023. Uznane to zdjęcie zostało przez portal PROWEDaward, który skupia najlepszych fotografów ślubnych.

Czy sesja w palmiarni to dobry pomysł?

Sesje ślubne można zorganizować w różnych miejscach. Są to na pewno miejsca, które są bliskie sercu Pary Młodej. Mogą być to miejsca widokowe. Mogą być to sesje narzeczeńskie czy ślubne w zamkniętych pomieszczeniach o przeróżnych stylach. Wiele sesji wykonuję w plenerze. Często są to o klimacie górskim, np. na tle Tatr, w Górach Świętokrzyskich czy rozległych polanach i widokach Beskidów, czy Pogórzy.

Zobacz sesje w także pięknych miejscach:

Ja w 2023 roku miałam marzenie, aby znaleźć się w palmiarni. W pierwszej kolejności pomyślałam o Gliwicach, bo tam byłam niedawno z mężem i córeczką. Bardzo podobało nam się tam. Podróżując i prowadząc blog podróżniczy MyNaSzlaku.pl opisaliśmy te miejsca i zrobiliśmy sobie tam rodzinną sesję. Wspaniały klimat do filmu i zdjęć. Nasze zdjęcia rodzinne wyszły tam wyjątkowo. Wtedy poczułam ten impuls. Musi tu być para młoda. Chcę sesję ślubną w palmiarni. Znalazłam taką trochę bliżej naszych lokalizacji.

Sejsa ślubna palmiarnia

I długo nie musiałam czekać. Okazało się, że po zaproponowaniu terminów Parze Młodej napisałam, że niech się nie martwią rezerwacją odległych terminów. W razie niepogody mam plan awaryjny – palmiarnia. Jak mi było miło, jak Pani Młodej od razu się spodobał pomysł. Okazało się, że to będzie palmiarnia. Mimo że mogło być słonecznie. Sesja ślubna będzie w palmiarni. Będzie inaczej niż na sesji narzeczeńskiej. Super!

Sejsa ślubna palmiarnia

Sesja w palmiarni dobrą alternatywą na niepogodę

Nie wyobrażałam sobie jak będzie wyglądał ten dzień. Blisko terminu okazało się, że ten dzień będzie deszczowy. Nam nie zakłóciło to humorów. Jesteśmy umówieni w bezpiecznym miejscu. Dzień sesji był bardzo deszczowy. To nie był przyjemny deszczyk, mżawka. To była ulewa. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że troszkę się polepszyło. Dojazd nam szybko minął. Tak nam się dobrze rozmawiało, chyba o wszystkim, a Konrad już zaparkował na parkingu.

Sejsa ślubna palmiarnia

Jak wygląda sesja ślubnej w palmiarni?

Para opłaciła wejście, przebrała się i rozpoczęliśmy. Pierwsze chwile były magiczne. Mnie serce urosło na tyle, że chciało wyskoczyć. Radość, radość. Piękne miejsce, wspaniała para. Cudo. Marzenie się spełnia, kadry tworzy się cudownie. W palmiarni znajdują się rośliny tropikalne. Chwytamy czułe kadry miłości Sylwii i Konrada z każdej perspektywy.

Wykorzystujemy woliery z papugami i akwaria. Przepiękna zieleń roślin, drewno. Szklarnia to idealny klimat do zdjęć ślubnych na sesji w innym dniu. Korzystamy z uroków tego miejsca. Drewniane ławeczki też wykorzystujemy. Dodatkowo w palmiarni są mostki, które idealnie sprawdzają się na kadry, kiedy Konrad zdecydował podnieść swoją żonę na rękach. Już nie opowiadam, dość. Zobacz te zdjęcia!

Sejsa ślubna palmiarnia

Sesja w palmiarni spodobała się parze młodej i fotografowi ślubnemu

Sejsa ślubna palmiarnia

Sesja w palmiarni spodobała się Parze Młodej i fotografowi ślubnemu. Para Młoda wybrała palmiarnię, aby mieć nieoklepane kadry z sesji ślubnej, a ja jako fotograf ślubny spełniłam marzenie. Czy ja już pisałam, że dobrze nam się współpracowało z Sylwią i Konradem? Odpowiedź z mojej strony jest taka, że genialnie. Po oddaniu reportażu Parze Młodej okazało się, że również im współpracowało się z nami bardzo dobrze. Zostawili mi wiele ciepłych słów, którymi się chcę tutaj podzielić.

Ślub palmiarnia
Ślub palmiarnia

Zobacz trailer ślubny Sylwii i Konrada

Ślub palmiarnia
Ślub palmiarnia
Sesja ślubna palmiarnia
Sesja ślubna palmiarnia
Sesja ślubna palmiarnia
Sesja ślubna palmiarnia
Sesja w palmiarni z parą młodą
Sesja w palmiarni z parą młodą
Sesja w palmiarni
Sesja w palmiarni
Sesja w palmiarni
Sesja w palmiarni
Sesja w palmiarni
Sesja w palmiarni
Sesja w palmiarni
Sesja w palmiarni
Sesja w palmiarni
Sesja w palmiarni

Jeśli również masz ochotę na taką sesję, to czekam na Twoją wiadomość. Czy będziemy realizować dla Was pamiątki ślubne?