Kamila i Sebastian – sesja nad Jeziorem Klimkówka

Chociaż Sebastian mieszka w pobliżu Grybowa i Gorlic, a Kamila niedaleko Nowego Sącza, to jako fotografa ślubnego i kamerzystę na swoje wspaniałe wesele wybrali właśnie nas. To nastąpi już niedługo w przyszłym roku, a kilka tygodni temu spotkaliśmy się właśnie niedaleko Gorlic w Małopolsce, aby zrobić przepiękne, naturalne zdjęcia przed ślubem na sesji narzeczeńskiej. To oni wybrali to miejsce i faktycznie była to świetna decyzja. My tam jeszcze nie byliśmy, dlatego odkryliśmy nowe miejsce na mapie Polski.

Opisaliśmy to miejsce na naszym blogu podróżniczym, dlatego, jeśli masz ochotę poznać je bliżej, to wpadaj na MyNaSzlaku – Jezioro Klimkówka.

Piękna sesja przed ślubem nad Klimkówką niedaleko Gorlic

Spotkaliśmy się na miejscu. Z naszej siedziby znajdującej się w Kątach w gminie Iwkowa, mieliśmy na miejsce ponad 60 minut drogi. Jechaliśmy przez Nowy Sącz i Grybów i już podczas drogi z racji tego, że jako fotograf ślubny uwielbiam robić zdjęcia, to uchwyciłam kilka ciekawych górskich krajobrazów. Kamila i Sebastian już na nas czekali i od razu po naszym przyjeździe mogliśmy lepiej się poznać, a nasi zakochani sprawdzić się przed obiektywem aparatu.

https://www.facebook.com/fotovideogrzegorzek/posts/2767288456877137

Zdjęcia z sesji przed ślubem, to pamiątka z okresu narzeczeństwa

Chociaż nad Jeziorem Klimkówka niedaleko Gorlic nie ma sporego obszaru do chodzenia, to udało się wykonać cudowne zdjęcia przedślubne, z których myślę, że nasi zakochani będą bardzo zadowoleni. Teren nad zalewem jest modernizowany i dopiero w przyszłości będzie tam co robić. To, co jest teraz, to jednak w zupełności nam wystarczyło, aby zapisać ich historię miłości. Jezioro, drzewa, pomost, łódki, piasek i oczywiście złota godzina, która jest na godzinę przed zachodem słońca. Te ze swojej roli wywiązało się idealnie.

Sesja narzeczeńska nad Jeziorem Klimkówka – te zdjęcia mają w sobie to coś

Kamila i Sebastian, czyli nasza przyszła Para Młoda była uśmiechnięta od samego początku. Było to bardzo ważne, ponieważ uśmiech na zdjęciach ślubnych, narzeczeńskich czy rodzinnych to przecież podstawa. Nie warto się też wtedy stresować, ponieważ to właśnie jest chwila dla Was.

Serdecznie zapraszamy każdych zakochanych do nas na sesję narzeczeńską. Jeśli nie masz pewności, to wiem, że nasz poradnik dotyczący sesji narzeczeńskiej ułatwi Ci sprawę. A jeśli szukasz ciekawego miejsca na sesję ślubną czy we dwoje, to sprawdź nasze podpowiedzi. Niedawno wykonaliśmy magiczną sesję we dwoje dla Natalii i Piotrka w Czchowie niedaleko Brzeska.

Najczęściej działamy jako fotograf ślubny i kamerzysta w Nowym Sączu, Tarnowie, Brzesku, Limanowej, Zakopanem i Gorlicach. Bardzo chętnie odkrywamy nowe miejsca, wyjeżdżając na zlecenia ślubne w każdy region Polski.