Jaka długość filmu ślubnego? Ile powinien trwać film z wesela?

Jaka długość filmu ślubnego będzie odpowiednia? Ile powinien trwać film z wesela? Czy zdecydować się na film tradycyjny, czy krótki teledysk? Ile tak naprawdę powinien trwać dobry film ślubny?

Na te pytania nie ma konkretnej odpowiedzi. Są osoby, które decydują się na krótkie filmy trwające maksymalnie 60 minut, są też takie, gdzie film z wesela będzie trwać 2,3, a nawet 4 godziny.

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania fotografa i kamerzysty ślubnego, to sprawdź naszą ofertę tutaj i napisz do nas.

Jaką długość filmu ślubnego wybrać? Jak to jest u nas?

Jaką długość filmu ślubnego wybrać? Do nas zgłaszają się różne Pary Młode z różnymi oczekiwaniami. Dla nas nie ma problemu, czy film ślubny ma trwać 30 minut, czy 4 godziny. Jeśli takie jest życzenie nowożeńców, to je speniamy.

Coraz częściej w Internecie ludzie negatywnie reagują na takie długie filmy z wesela – czy to zwykłe osoby, czy nawet sami kamerzyści. Nam to nie przeszkadza. Mamy także wiele Par Młodych, które piszą, że nigdzie nie mogą znaleźć kamerzysty ślubnego, który nagrywa długie filmy. U nas maksymalny czas gotowego filmu weselnego to 4 godziny. To także zależy, co się dzieje podczas całego dnia.

Nagrywamy nowoczesne, dynamiczne i skoczne filmy trwające kilkanaście, czy kilkadziesiąt minut i tradycyjne na 3 lub 4 godziny. Najczęściej Pary Młode wybierają u nas czas od 1 do 2 godzin.

Krótki teledysk czy tradycyjny film?

Po pierwsze nie słuchaj porad innych osób. To tylko Wasza decyzja, jak długi będzie Wasz film z wesela. My zawsze pytamy przed ślubem, na ile minut mamy przygotować końcową realizację.

Nagrywanie filmu ślubnego krótkiego wygląda nieco inaczej niż długiego. Podczas nagrywania krótkiego teledysku skupiam się na najlepszych momentach. Nie nagrywam wtedy w ciągu całego materiału, tylko poluję na te najlepsze akcje.

W każdym filmie znajdują się najważniejsze momenty, jednak są nagrane trochę inaczej. Nasze krótkie teledyski możesz znaleźć na YouTube.