Sesja ślubna w Zakopanem Dominiki i Krzysztofa

Ile to już razy działaliśmy jako kamerzysta i fotograf ślubny w Zakopanem? Sama już nie wiem, ale lubię tam wracać. Zdjęcia ślubne w Zakopanem zawsze wychodzą ciekawie. Nie mówię tutaj o fotografiach wykonanych na Krupówkach wśród tłumu ludzi, ale o ciekawych punktach widokowych.

Bardzo lubię robić zdjęcia w drewnianych zakopiańskich kościółkach, a później jechać z Parą Młodą na sesję ślubną np. na Antałówkę. To wyjątkowe miejsce pod Tatrami. Najpierw jednak spotykamy się na Waszych przygotowaniach do ślubu, które także warto uwiecznić. Potem na sali weselnej wtapiamy się w tłum i nie przeszkadzamy gościom podczas przyjęcia. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem fotografa na wesele w Zakopanem, to zapraszamy do naszej oferty ślubnej. Tam piszemy o naszej współpracy.

Naturalna fotografia ślubna Zakopane

Często bywamy w Zakopanem, czy to w pracy fotografa, czy prywatnie, gdy idziemy na górski tatrzański szlak. Wybieramy wczesne godziny poranne, żeby bezpiecznie wrócić na parking. Razem z Dominiką i Krzysztofem zdecydowaliśmy, że ich zdjęcia ślubne w Zakopanem zrobimy o zachodzie słońca. Wtedy towarzyszyło nam jeszcze ciepło, chociaż była taka pora, że ledwo słońca zaczynało zachodzić, a już chowało się za horyzont.

Zdjęcia ślubne w Zakopanem pod Tatrami

Jeśli szukasz pomysłu na zdjęcia ślubne w Zakopanem pod Tatrami, to możesz liczyć na nas. Doradzimy fajne i łatwo dostępne miejsca. Możemy także ruszyć gdzieś wyżej na górski szlak. To już tylko od Was zależy i od Waszej fantazji. Ślub bierze się tylko raz, dlatego zdjęcia muszą wyjść wspaniale. Wiem, że takie będą, ponieważ zimowa stolica Małopolski jest bardzo wdzięczna. Wybór najlepszego fotografa ślubnego w Zakopanem do trudna decyzja, ale warto poświęcić na to chwilę czasu. Jednak, jeśli tutaj jesteś, to nie musisz dalej szukać. Stworzymy piękną pamiątkę z dnia Waszego ślubu i wesela.

Gdzie na plener ślubny w Zakopanem?

Dominika i Krzysztof zastanawiali się, gdzie można pojechać na plener ślubny w Zakopanem? Podpowiedziałam im kilka miejsc i wybrali właśnie Antałówkę. Można pojechać np. na Gubałówkę – najlepiej o wschodzie słońca, ponieważ później jest tam sporo ludzi.

Sesję ślubną w Zakopanem można zrobić np. przy wejściu na górski szlak, albo w jakieś tatrzańskiej dolince. Okolice miasta są także bardzo fajnym pomysłem. Punktów widokowych jest naprawdę bardzo wiele. W tym przypadku możesz zdać się na nas.

Jaki fotograf na wesele w Zakopanem?

Działamy jako filmowiec i fotograf ślubny w Zakopanem. Chociaż nie mieszkamy w mieście, to jesteśmy tam bardzo często. Reportaże ślubne wykonujemy w całej Polsce. Zdjęcia i film przygotowujemy z najwyższą starannością, a na wesela do Zakopanego wracamy z wielkim uśmiechem na twarzy.

Cena fotografa ślubnego w Zakopanem jest różna. To zależy od wielu czynników. Najlepiej napisz do nas, a z chęcią odpowiemy na Wasze pytania. A może wcześniej spotkamy się pod Tatrami na sesji narzeczeńskiej i poznamy się bliżej? Nasze dane znajdziesz w zakładce kontakt.