Fotograf ślubny Rzeszów

Fotograf ślubny w Rzeszowie, to osoba, która ma stworzyć piękną historię dla przyszłej Pary Młodej. Najczęściej zostaje zaproszony na uroczystość ślubu i wesela. Ale z roku na rok coraz częściej przyszli małżonkowie decydują się na dodatkowe fotograficzno – filmowe usługi sesji narzeczeńskich, ślubnych, a także na wieczory panieńskie czy kawalerskie. To jest jak najbardziej zrozumiałe.

Okresy te sprzed ślubu już nie wrócą. To są momenty, które przemijają. Jako fotograf ślubny i kamerzysta uwielbiamy zapisywać te cudowne i wyjątkowe momenty Waszego życia. Często spotykamy się jako fotograf ślubny i kamerzysta ze swoimi Parami Młodymi na sesjach narzeczeńskich w miejscu, które jest dla nich bliskie lub związane z ich pasją.

Wówczas sesja jest bardzo naturalna, przyszli małżonkowie nie mają tremy, a to wpływa na dobrą współpracę. Po takiej sesji Para Młoda ma pewność, czy dobry fotograf ślubny z Rzeszowa, to właśnie ta osoba, którą wybrali.

Dobry fotograf ślubny Rzeszów – Czy uda się nam na takiego trafić?

Oczywiście, że tak! Wystarczy poświęcić na szukanie dobrego fotografa ślubnego z Rzeszowa więcej czasu. Ustalić swoje priorytety, poszukać kontaktów do fotografów ślubnych, wysłać zapytanie o ofertę ślubną i porozmawiać o niej.

Pamiętajcie, to jest ważny dla Was dzień. Wybór fotografa ślubnego i kamerzysty z Rzeszowa i okolic powinien być świadomy. Poza obrączkami zostają Wam tylko na pamiątkę zdjęcia i film ślubny.

Wybór fotografa ślubnego w Rzeszowie, to nie łatwa sprawa, wtedy kiedy Parze Młodej zależy na wysokiej jakości i też krótszym czasie oczekiwania na realizację po ślubie. Jest na to ciekawe rozwiązanie, o którym dowiedzieliśmy się od naszych Par Młodych i zapisaliśmy poniżej.

Fotografia ślubna i zdjęcia z wesela w Rzeszowie

Przy takim dylemacie wykupują sesję na walentynki, czy na urodziny swoich ukochanych. Realizują ją z wybranym fotografem ślubnym, np. w Rzeszowie i okolicach lub wyjeżdżają z nim w ciekawe miejsce nawet 50 kilometrów czy 100 dalej. Na tej podstawie oceniają, czy jest to dobry fotograf ślubny i czy odpowiada im z nim współpraca. My nie raz cieszyliśmy się z obdarowania nas zaufaniem i współpracy także w ich dniu ślubu i wesela.

Będziemy razem współpracować?

Jesteśmy Angelika i Mateusz – szczęśliwe małżeństwo, które towarzyszyło setkom Par Młodym w ciągu ostatnich 7 lat. Bagaż doświadczeń z roku na rok się powiększa. Dzięki temu w naszych fotografiach i filmie znajdziesz klimat i uczucie, cudowne emocje, bliskie relacje z Waszymi gośćmi. Zachwyt. Wzruszenie. Radość. Czułość. Miłość. Dobrą zabawę. Uwielbiamy naturalność bez zbędnego ustawiania. Ten dzień należy do Was, a my zapiszemy piękną historię w rolach obserwatorów, a nie w rolach scenarzystów. Najważniejsze jest uchwycić chwile, które przemijają i będzie do nich można wrócić dzięki fotografii i filmie.
Będzie nam bardzo miło być Waszą fotografką i Waszym filmowcem!

Na dobrą współpracę wręczamy Wam kartę podarunkową 100 zł. Możecie ją wykorzystać przy podpisaniu umowy na pakiet fotografii i filmowania.

Fotograf ślubny Rzeszów, Podkarpacie – opinie

Opinie o fotografie ślubnym z Rzeszowa, Krakowa czy innej miejscowości szukacie, gdy są to początki planowania dnia ślubu, a najczęściej kiedy chcecie zrealizować punkt w organizerze o wyborze fotografa ślubnego.

Możecie mieć przed sobą dziesiątki wpisów do Waszego zapytania w social media. Ale później próbujecie szukać opinii o danym fotografie.
Nasze Pary zostawiły kilka słów o nas i naszych usługach.

„Wraz z mężem chcieliśmy serdecznie podziękować za wspaniałą realizację zdjęć i filmu. Wszyscy w rodzinie po ich obejrzeniu byli zachwyceni. Nie mogliśmy wybrać lepiej, bardzo udana współpraca, i profesjonalne podejście. Bardzo dziękujemy za Wasz trud włożony w prace oraz wyrozumiałość i cierpliwość. – Justyna i Kamil

„Serdecznie dziękujemy za tak cudowne zdjęcia i film, które ukazują radość, emocje i uczucia, które nam w najważniejszym dniu dla nas towarzyszyły.
Dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Za wspaniałą atmosferę i poczucie humoru.
Polecamy z całego serduszka”
– Karolina i Dominik

Jeśli opinie pomogą Ci w wyborze fotografa ślubnego i kamerzysty w Rzeszowie oraz kontaktu z nami, to zaglądnij do opinii w wizytówce Google, czy na Facebooku wpisując AMGrzegorzek w wyszukiwarce. Mieszkamy pod Nowym Sączem, ale często tworzymy reportaże ślubne na Podkarpaciu i w Rzeszowie.

Współpraca z dobrym fotografem ślubnym z Rzeszowa – oferta ślubna

Jeśli interesuje Was współpraca z dobrym i profesjonalnym fotografem ślubnym w Rzeszowie i kamerzystą, to zapraszamy Cię do zobaczenia naszego portfolio zdjęciowego z reportaży ślubnych i portfolio filmowego. Koniecznie zapoznaj się z przygotowaną ofertą ślubną. Ona jest ogólna dla wszystkich tak na początek. Jeśli Wam odpowiada, to zachęcam do kontaktu. Jeśli Wasze priorytety są inne, to zachęcamy do rozmowy z nami o Waszym dniu ślubu i o Waszych marzeniach dotyczących pamiątek z dnia ślubu i wesela. Spróbujemy sprostać Waszym oczekiwaniom.

Zobacz naszą

ofertę ślubną.

Najpiękniejsze zdjęcia z wesela

Jak wiadomo fotografem ślubnym może być osoba, która zajmuje się tylko fotografią ślubną i pracuje z nią codziennie. Ale może być też osoba, która sobie „dorabia” do etatu, gdzie jest zatrudniony. Jak wiemy godzin w ciągu dnia, czy tygodnia niestety nie da się rozciągnąć.

Kilka lat temu nie chciałam pozwolić sobie na zapisanie w kalendarzu ślubnym więcej Par niż zaplanowałam. Mogłam owszem, ale nie chciałam. Wielu znajomych pytało mnie czemu?

Odpowiedź była prosta. Jeśli moja Para Młoda ma czekać na swoją pamiątkę ze ślubu kilka miesięcy, to jednym słowem nie wezmę tego zlecenia. A teraz jest inaczej. Nasze realizacje fotograficzno-filmowe staramy się oddać w ciągu 60 dni, ale w umowie zapewniamy, że nie dłużej niż 90 dni. Pary Młode są z tego bardzo zadowolone. A dodatkowo bardzo jest im miło, gdy na skrzynce e-mailowej w ciągu kilku dni od daty ślubu mogą zobaczyć pierwsze efekty współpracy, w postaci około 5 zdjęć.

Bardzo się cieszę, że kiedyś podjęłam decyzję o założeniu firmy. Znalazłam więcej czasu na dopieszczanie fotografii ślubnej, a także albumu ślubnego, fotoalbumu czy fotoksiążki. Mam więcej czasu na spotkania z Parami Młodymi i tym samym nasza współpraca jest bardziej owocna. Mogę tym samym realizować więcej ślubów, mój bagaż doświadczeń się powiększa, a to pozytywnie wpływa na kolejne realizacje i rozmowy z przyszłymi małżonkami. Mam więcej czasu na rozwój osobisty co w konsekwencji wpływa na moją pracę zawodową. Jestem szczęśliwa, że od kilku lat mogę realizować zlecenia z całej Polski i nawet na wyjazdach za granicę naszego kraju.

Ile kosztuje fotograf ślubny w Rzeszowie?

Zdjęcia ślubne i film z wesela w Rzeszowie, to kwestia, która Was interesuje. Ceny profesjonalnego fotografa ślubnego z Rzeszowie na Podkarpaciu rozpoczynają się od 3500 złotych. Zachęcam do kontaktu z nami. Pracując z Parami Młodymi jako fotograf ślubny i kamerzysta, jesteśmy blisko Was, ale na tyle, aby być niezauważalni. Abyście mogli dzień ślubu przeżywać wyjątkowo wraz ze swoimi świadkami, rodzicami i resztą bliskich Waszemu sercu oraz tymi, którym wręczyliście jeszcze zaproszenia i uważacie, że dzień ślubu bez nich się nie odbędzie.

Wierzę, że jeśli tylko zostaniemy obdarowani Waszym zaufaniem i zaproszeniem, to wykorzystamy to w 100% na realizację zdjęć ślubnych i filmu Waszych marzeń. Napisz do nas – kontakt.