Natalia&Tomek – Łososina Dolna | kilka ujęć i teledysk z pięknego ślubu

Mieszkamy w gminie Iwkowa i często działamy jako kamerzysta i fotograf ślubny w Łososinie Dolnej. To przecież sąsiednia gmina, więc niedaleko. Cieszymy się zaufaniem wśród wielu Par Młodych, dlatego mieszkańcy Łososiny Dolnej, Tęgoborzy czy Witowic Dolnych, przy poszukiwaniu fotografa i kamerzysty na wesele, piszą właśnie do nas. Już na początku bardzo dziękujemy.

Kamerzysta weselny i fotograf ślubny Łososina Dolna

Napisali do nas Natalia i Tomek, którzy mieszkają niedaleko nas. Natalia w Łososinie Dolnej, natomiast Tomek za górą w Ujanowicach. Poszukiwali fotografa ślubnego na swoje przyjęcie weselne. Mieliśmy wolny termin, dlatego zdecydowali, że to właśnie my będziemy u nich tworzyć pamiątkę ze ślubu w postaci filmu i zdjęć. Do tego doszedł jeszcze plener ślubny w Czorsztynie, teledysk ślubny, album dla nich i dla rodziców.

Zdjęcia ślubne i film z wesela w okolicy Łososiny Dolnej

Najpierw byliśmy na przygotowaniach u Panny Młodej w Łososinie Dolnej. Później pojechaliśmy do Ujanowic, gdzie mieszkał Pan Młody. Tam wszystko się rozpoczęło, przyjechał drużba weselny i zespół muzyczny.

Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele pod wezwaniem Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Podczas Mszy Świętej przygrywał na chórze zespół, wynajęty do uwiecznienia tej uroczystej chwili.

To był listopad, więc szybko robiło się ciemno. Na przyjęcie weselne i wspaniałą imprezę jechaliśmy do Żmiącej do restauracji „Przy Młynie”.

Jaki fotograf i kamerzysta na wesele z Łososiny Dolnej?

Nie zawiedliśmy ich. Po zakończonej współpracy dostaliśmy od nich wiele ciepłych słów i opinię w social media.

„Wraz z Żoną chcemy serdecznie polecić firmę AMGrzegorzek. Wszystko na najwyższym poziomie zdjęcia, film, a także plener. Wsparcie w najważniejszym dniu na 100%. Szybka realizacja. Cudowni ludzie wkładają całe serce w to, co robią. Dziękujemy!!”

Natalia&Tomek

Jest nam bardzo miło, że nam zaufali, a my spełniliśmy ich oczekiwania. Wspaniale jest czytać o szybkiej realizacji przy wyjątkowo pracowitym 2021 roku, na który złożyły się śluby zaplanowane na ten rok, ale także przeniesione z 2020 przez sytuację związaną z pandemią. Staraliśmy się, aby każda Para czekała jak najkrócej na realizację, bo wiemy, że tego oczekujecie.

Jeśli chodzi o cenę naszych usług filmowo-zdjęciowych w Łososinie Dolnej i okolicy, to najlepiej pytać telefonicznie, e-mailowa bądź poprzez social media. Często mamy różne promocje na usługi, więc może akurat na jakąś traficie. Zapraszamy do kontaktu. Sprawdź naszą ofertę ślubną.