Plener ślubny z Kingą i Łukaszem w pięknej zimowej scenerii Beskidu Wyspowego z widokiem na Tatry

Jak dobrze wiesz, działamy w branży weselnej jako kamerzysta i fotograf ślubny. Limanowa, a zwłaszcza jej najbliższe okolice, czyli Zalesie zaproponowaliśmy naszej parze młodej na plener ślubny, której towarzyszyliśmy kilkanaście dni temu.

Dawno nie mieliśmy takich zimowych warunków na sesji ślubnej. Uwielbiamy zabierać zakochanych w wyjątkowe miejsca, które znamy z naszych podróży. Zobaczcie na efekty naszego spotkania.

AMGrzegorzek sesja ślubna

Plenerowe fotografie ślubne niedaleko Limanowej w Zalesiu

Spotkaliśmy się wczoraj w Beskidzie Wyspowym z Kingą i Łukaszem. Oni mieli swój najważniejszy dzień 9 stycznia w czasie, gdy przyjęcia weselna były zakazane. Wszystko miało być inaczej… Mimo to postanowili powiedzieć sobie sakramentalne TAK, podczas uroczystej ceremonii ślubnej.

Nie było niestety przyjęcia weselnego. Taką szaloną pandemiczną sytuację odbiliśmy sobie o zachodzie słońca na sesji ślubnej. Było +5 stopni, więc bardzo przyjemne, a przejrzystość powietrza przerosła nasze oczekiwania. Miało wiać, a było spokojnie.

Fotograf ślubny Limanowa i okolice
Fotograf ślubny Limanowa
Czarno białe zdjęcia ślubne Limanowa
Limanowa Para Młoda fotografia weselna

Zimowa sceneria na zdjęciach plenerowych – fotograf ślubny Limanowa i okolice

Do Zalesia mieliśmy 45 minut. Jechaliśmy przez Ujanowice, Laskową, Limanową i Słopnice. Byliśmy chwilę przed czasem, a na miejscu czekali już na nas nasi bohaterowie. Parking był szeroki i w tym dniu witał sporo turystów.

Te tereny to przecież okolice Mogielicy i trasy narciarskie. Wszędzie było pełno amatorów biegówek. W tym miejscu byliśmy niedawna 1 stycznia, gdy szliśmy na Cichoń. Właśnie tam parkowaliśmy.

Zdjęcia ślubne w plenerze zapowiadały się cudownie. Jeszcze jak zobaczyliśmy w oddali Tatry i wieżę widokową na Lubaniu, to byliśmy zachwyceni.

Zimowa sesja ślubna Limanowa
Sesja ślubna Limanowa
Fotograf ślubny Limanowa
Limanowa fotografia ślubna i okolice
Fotograf Limanowa
Zdjęcia fotografia limanowa
Angelika Grzegorzek sesja ślubna Limanowa
Zdjęcia ślubne w Limanowej

Gdzie pojechać na plener ślubny z Limanowej?

Na to pytanie szukaliśmy przez chwilę odpowiedzi. Okolice Limanowej są bardzo wdzięczne do zdjęć i bardzo często okoliczne pagórki wykorzystywane są przez fotografów ślubnych i kamerzystów. My z Parą Młodą byliśmy tam pierwszy raz, ale wiedzieliśmy, że to będzie świetne miejsce.

Najpierw zrobiliśmy kilka ujęć przy drewnianym domku. Później weszliśmy z naszymi zakochanymi do lasu, a następnie wyszliśmy na punkt widokowy, czyli łąkę, gdzie śniegu mieliśmy po kolana. Były emocje, uśmiechy, bieganie, a nawet rzucanie śnieżkami.

Fotograf ślubny Limanowa opinie
Fotografia ślubna Limanowa AMGrzegorzek

Jeśli poszukujesz fotografa ślubnego i kamerzysty na Wasze wesele, to napisz do nas. Działamy na terenie całej Polski i bardzo chętnie zapiszemy kolejną piękną historię miłości w naszym podróżniczym notesie.

Fotograf ślubny Limanowa - AM Grzegorzek