Fotograf ślubny Kraków

W Krakowie możesz znaleźć wielu fotografów ślubnych. Różnią się oni: swoim zdjęciowym portfolio, doświadczeniem, latami pracy, czy kwotą, jaką trzeba zapłacić za wykonanie fotograficznego reportażu zdjęciowego. To tylko od Was zależy, na kogo się zdecydujecie. My bardzo często realizujemy zlecenia jako kamerzysta i fotograf ślubny. Kraków uwielbiamy i lubimy tam wracać.

Fotograf ślubny Kraków

Polecany fotograf ślubny w Krakowie – najlepsze zdjęcia ze ślubu i wesela

Ciężko policzyć ile w Krakowie jest polecanych fotografów ślubnych. Trzeba pamiętać, że wielu z nich mieszka poza granicami stolicy Małopolski, a przyjeżdża i pracuje na ślubach i weselach. Właśnie tak jest z nami. Mieszkamy poza miastem, ale jesteśmy bardzo często na zleceniach fotograficzno-filmowych w Krakowie. O naszym profesjonalizmie świadczą liczne opinie, które możesz przeczytać w Internecie.

Fotograf ślubny Kraków

Fotografia ślubna w Krakowie – opinie klientów o nas

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Krakowie, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą ślubną. Wiele ciepłych słów piszą o nas nasi klienci, który tworzyliśmy pamiątkę, czy to w Krakowie, czy okolicach.

„Serdecznie polecamy! Gdyby ktoś się zastanawiał nad wyborem najlepszego fotografa oraz kamerzysty to z czystym sumieniem możemy polecić Angelikę i Mateusza. Pełen profesjonalizm i talent! Podejście do klienta, zaangażowanie i pasja. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przepięknych zdjęć począwszy od sesji narzeczeńskiej, dnia naszego ślubu i pleneru. Film oraz teledysk uwiecznił najpiękniejszy dzień naszego życia, świetnie dobrana muzyka i najważniejsze chwile i momenty. Wyszło idealnie. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z Waszych usług”. – Weronika i Karol

„Bardzo dziękujemy Wam za pasję i profesjonalizm oraz życzliwość i nieocenioną pomoc w dniu wesela. Filmik jest kwintesencją tamtych emocji. Piękne plenery wybrane przez Was do naszej sesji ślubnej i te rewelacyjne ujęcia, które nie są zasługą obiektywu, lecz serca i zaangażowania, które włożyliście, aby uświetnić ten nasz dzień. Ze wzruszeniem do granic możliwości oglądnęliśmy filmik. Jesteśmy kolejny raz zachwyceni efektem waszej pracy! Z całego serca Was polecamy”. – Sulika i Jakub

Fotograf ślubny Kraków

Zdjęcia ślubne i wesele w Krakowie

„Chciałam bardzo podziękować i jednocześnie polecić wspaniały zespół foto/ video, jaki tworzą Angelika i Mateusz. Powiem szczerze zrobili więcej niż mogliśmy sobie wymarzyć.Jestem osoba bardzo wymagająca i wiedziałam, ze z czegoś nie będę zadowolona jednak nie w tym wypadku!

Począwszy od naszego filmiku dla rodziców przez dzień ślubu oraz plener, wszystko wypadło fantastycznie. Bardzo podobało mi się, profesjonalne podejście A&M, chęć poznania nas oraz naszego stylu co zaowocowało cudownym efektem końcowym. Ekipa jest lojalna, słowna, wyrozumiała, sympatyczna, a do tego dysponuje bardzo wysokiej jakości sprzętem. Z całego serca polecam! Dziękujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze”. – Dominika i Krzysztof

Zdjęcia z wesela

Możemy z całego serca polecić wspaniałych AMGrzegorzek. Ciężko nam wyrazić słowami jak piękne pamiątki otrzymaliśmy i że właśnie to wspaniałe małżeństwo Angelika i Mateusz byli częścią naszego najcudowniejszego dnia. Widać, że wszystko jest robione z pasją i zaangażowaniem. Nasz najpiękniejszy dzień w życiu był cudowny i to właśnie dzięki Nim.

Podpowiadali dyskretnie co mamy robić i odstresowywali nas więc szybko napięcie znikło. Potrafili być „niewidzialni” ale jednocześnie wszystko zostało uwiecznione. Zdjęcia, trailer oraz film wszystko zrobione od serca. Muzyka perfekcyjnie dobrana w jednym romantyczna i dynamiczna. Kontakt był przez cały czas na najwyższym poziomie, chociaż przekładaliśmy 2 razy wesele. dzięki wam będziemy mogli wrócić do tego pięknego dnia. Polecamy z całego serca. – Sandra i Daniel

Zdjęcia z wesela

Będziemy z Wami współpracować?

Jesteśmy Angelika i Mateusz – małżeństwo, które jest szczęśliwe. Jesteśmy również podróżnikami, którzy bez podróży nie mogą żyć. Motywuje nas poznawanie nowych miejsc i ludzi. Uwielbiamy realizować fotografię i film ślubny. To jest to, w czym czujemy się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Przez bagaż doświadczeń, który z roku na rok jest coraz szerszy nasze fotografie i film mają uczucie i klimat. Posiadają duszę. Towarzyszyliśmy setkom Par Młodym przez ostatnie 7 lat. W fotografii i filmie nie może zabraknąć cudownych emocji Waszego pięknego dnia ślubu. Dzięki nam macie dodatkowe dwie pary oczu, które zapiszą na fotografii i filmie bliskie relacje z Waszymi gośćmi. Wasz zachwyt. Wasze wzruszenie. Waszą radość. Waszą czułość. I przede wszystkim miłość. Ale nie zabraknie dobrej zabawy. Uwielbiamy naturalność bez zbędnego ustawiania. Każda chwila należy do Was, a my obserwatorzy, a nie scenarzyści zapiszemy na fotografii i we filmie chwile dnia ślubu, do których wrócicie po jakimś czasie. Emocje z wyjątkowego dnia w Was się ożywią.
Będzie nam bardzo miło być Waszą fotografką i Waszym filmowcem!

Na dobrą współpracę wręczamy Wam kartę podarunkową 100 zł. Możecie ją wykorzystać przy podpisaniu umowy na pakiet fotografii i filmowania.

Ile kosztuje dobry i profesjonalny fotograf ślubny w Krakowie?

Ceny fotografa ślubnego w Krakowie są różne. Można znaleźć oferty fotografii weselnej zaczynające się od 1000 złotych, a kończące na 7000 złotych. Ktoś, kto pracuje jeszcze na etacie w innej firmie, to może sobie pozwolić na wykonanie zdjęć ze ślubu i wesela za 1000 czy 2000 złotych. Profesjonalnie fotografowie żyjący ze ślubów, cennik za wykonanie zdjęć na ślubie i weselu rozpoczynają od 3000 złotych, albo i nawet więcej.

Wpisując w wyszukiwarkę frazę – „fotograf ślubny Kraków kogo polecacie”, na pewno traficie na wielu ciekawych fotografów. Ale także traficie na wielu wpisując „fotografia ślubna Kraków tanio„. Każdy ma różne priorytety i wymagania. To trzeba samemu zdecydować, czy lepiej dołożyć np. na dekoracje, czy profesjonalnego fotografa. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym portfolio.

Fotograf ślubny i filmowiec Kraków – oferta ślubna

Zachęcamy Was do zapoznania z naszą ofertą. Będziemy z Wami od przygotowań do 00:45. W tym czasie będzie wiele cudownych chwil, które są warte zatrzymania. Dzięki pamiątkom, jakie Wam zostaną, czyli obrączkom, zdjęciom i filmie możecie na nowo przypomnieć sobie ten dzień. Największe emocje i uczucia zostaną odtworzone w Waszych myślach, dzięki kadrom realizowanym przez fotografa ślubnego i filmowca.

Nie zwlekaj, czekamy na wiadomość od Was!
Angelika i Mateusz

Kontaktując się z nami opowiedz jak Wasz dzień będzie wyglądał oraz jakie macie marzenia co do fotografii i filmu ślubnego.
Będziemy chcieli je spełnić!
728-555-845
fotovideogrzegorzek@gmail.com