Reportaż ślubny Patrycji i Jakuba

U Patrycji i Jakuba pracowaliśmy jako kamerzysta i fotograf ślubny w Jaworznie i okolicach Chrzanowa. Tam właśnie rozgrywało się wesele. 2 października obudziliśmy się nieco wcześniej. Mieliśmy wyjazd na przyjęcie weselne nieco dalej od domu. Tam czekali już na nas nasi Państwo Młodzi. Jechaliśmy ponad 2 godziny, nie wjeżdżając na A4. Nie chcieliśmy ryzykować, że w razie jakiegoś wypadku autostrada zostanie zablokowana. Na początku wstąpiliśmy na salę Stary Dwór Maciejówka w Porębie Żegoty, gdzie w godzinach popołudniowych miało odbywać się przyjęcie weselne naszych zakochanych.

Fotograf ślubny Chrzanów

Stary Dwór Maciejówka był już niemalże gotowy do przyjęcia Pary Młodej oraz gości weselnych. A to przecież miało nastąpić dopiero za kilka godzin. Spędziliśmy tam kilka minut, poznając się jeszcze z przygotowującym się zespołem. Później pojechaliśmy prosto do Pana Młodego. Jakub już czekał w domu razem ze swoim świadkiem oraz domownikami. Rozpoczęliśmy przygotowania ślubne. Za chwilę miał także przyjechać zespół weselny. Po kilkunastu minutach wszystko mogło już się rozpocząć.

Fotograf ślubny Jaworzno – zdjęcia i film z przyjęcia weselnego

U Patrycji atmosfera była podobna. W piątek mieliśmy światowy dzień uśmiechu, dlatego ten nie schodził z twarzy naszej pięknej Panny Młodej i jej świadkowej ani na chwilę. Oto właśnie chodzi! Bez żadnego zdenerwowania z uśmiechem i radością z tego najważniejszego dnia. Tak też było tuż przed rozpoczęciem ceremonii ślubnej. Kilka minut oczekiwania i w końcu najważniejsze mogło się rozpocząć. Państwu Młodym towarzyszyło wielu gości, ciesząc się tym dniem razem z nimi i głośno klaskając tuż po wypowiedzeniu ostatnich słów przysięgi małżeńskiej.

Stary Dwór Maciejówka – Poręba Żegoty

Chyba przywieźliśmy słoneczną pogodę w okolice domów Państwa Młodych, kościoła oraz sali weselnej, bo od naszego przyjazdu aż do wieczora świeciło słońce, chociaż nic na to nie zapowiadało. A co się działo na przyjęciu weselnym? Dużo by opowiadać, bo zabawa była fantastyczna! Stary Dwór Maciejówka w Porębie Żegoty był niezwykle klimatyczny, a goście bawili się fantastyczne. Zapraszamy – kamerzysta i fotograf ślubny Jaworzno i Chrzanów. Poznaj naszą ofertę ślubną.