Fotograf ślubny i kamerzysta Czchów

Jesteście już zaręczeni i szukacie fotografa ślubnego Czchów i kamerzysty na swój ślub i wesele? Jeśli tak, to jest nam bardzo miło. Jesteśmy Angelika i Mateusz Grzegorzek, szczęśliwe małżeństwo, które towarzyszy setkom małżeństw, zapisując ich piękną historię miłości na zdjęciach ślubnych i we filmie.

Bardzo chętnie wykonujemy sesje narzeczeńskie i towarzyszymy Wam w sesjach ślubnych w miejscach, bliskich Waszemu sercu lub Waszych marzeń. Zależy nam, aby reportaż ślubny fotograficzno – filmowy, zarówno wykonany przeze mnie fotografa ślubnego jak i przez mojego męża był jak najbardziej naturalny. Aby emocje, które są w Was i w Waszych bliskich, którzy Was otaczają mogły znaleźć przestrzeń. One są ulotne. Ale to my jesteśmy obserwatorami, którzy próbują je złapać. Tak, aby nasi klienci mogli do nich zawsze ze wzruszeniem powracać.

Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa ślubnego i kamerzysty na wesele z Czchowa i okolic?

Pierwszym ważnym krokiem jest wybór wśród profesjonalistów. Ważnym aspektem jest to, aby fotograf i kamerzysta miał doświadczenie w branży. W tym miejscu muszę powiedzieć, że każde wesele jest zupełnie inne.

Owszem są tradycje, które się powtarzają, ale każde zorganizowane wydarzenie jest inne. W takim przypadku nie polecam ryzykować, aby fotografa ślubnego i kamerzystę coś zaskoczyło podczas Waszego dnia ślubu i wesela, bo oddany reportaż zdjęciowo – filmowy będzie słabej jakości.

Tego dnia już nie da się powtórzyć. Moment wzruszenia rodziców, kiedy Was błogosławią na nową drogę życia, wejście u boku ukochanego taty i przekazanie Panny Młodej Panu Młodemu na całe życie, słowa przysięgi wypowiadany pierwszy raz przy tak licznym gronie Waszych najbliższych, którzy Wam dobrze życzą, a później wspaniała zabawa, piękne relacje rodzinne.

Tańce, organizowane atrakcje w tym pięknym dniu, a także Wasze wspaniałe emocje i moment rozpoczęcia pięknej podróży małżeńskiej już nie będzie miał nigdy miejsca.

Jaki fotograf ślubny z Czchowa i okolic?

Zastanawiacie się nad wyborem fotografa ślubnego i kamerzysty na swoje wesele w okolicy Czchowa? Co jeszcze mogę podpowiedzieć? To ilość zdjęć. Nie warto również wybierać fotografa na podstawie dużej ilości zdjęć, która jest wpisana w ofertę ślubną. Czym więcej zdjęć tym reportaż staje się nudny w odbiorze, a jeśli ktoś robi zdjęcia na ilość, to być może nie zwraca uwagi na ich jakość. Ale czy warto mieć tysiące powtarzających się ujęć?

Wyselekcjonowany reportaż pokazujący emocje powoduje, że często wraca się do niego. Zagląda, wspomina i nie jest odkładany do szuflady

Ślub i wesele to jedyne takie wydarzenie w życiu narzeczonych. Warto mieć pamiątkę w postaci zdjęć, filmu czy albumu ślubnego na wysokim poziomie, które są spójne i pokazują największe emocje tego dnia: wzruszenie, radość, zabawę, bliskość z rodziną. Wasze relacje międzypokoleniowe. 

Ile kosztuje fotografia ślubna i film ślubny w Czchowie i okolicach?

Przy planowaniu budżetu na swoje wesele często w pierwszej kolejności wypisujecie gdzie organizujecie wesele i jakie atrakcje będą na Waszym weselu. Pojawia się również rubryka z fotografią i filmem ślubnym. Zastanawiacie się ile trzeba zapłacić za pakiet fotografii i filmowania ślubu i wesela w okolicach Czchowa?

Sprawdź naszą ofertę
fotografii i filmu ślubnego

Zaplanowany budżet na fotografa i kamerzystę to ważna kwestia i warto się nad nią zastanowić. Jeśli zależy nam na niskiej cenie, to zrezygnujemy z jakości i doświadczenia fotografa oraz kamerzysty. Być może dla tych wybranych niskobudżetowych usługodawców będzie to pierwsze zlecenie, po którym nie wiadomo, w jakim stanie zostanie oddany reportaż i przede wszystkim kiedy. Do pamiątki z wesela chce się wrócić szybko.

Oddany reportaż po kilku miesiącach czy nawet roku z może dodatkowymi nerwami o niego już nie cieszy. Jeśli wybierzecie profesjonalną firmę specjalizującą się w fotografii ślubnej i filmie, a dodatkowo możecie pozwolić w planowanym budżecie sobie na więcej, to nie warto rezygnować z profesjonalnej pamiątki zdjęć i filmu ślubnego.

Warto czasem zrezygnować z kolejnej atrakcji na weselu, ale zainwestować w dobrego fotografa i kamerzystę. Dlaczego? Bo jeśli macie kilka lub kilkanaście przygotowanych atrakcji na wesele, to nikt nie zauważy, że jednej nie ma. A pamiątki w postaci zdjęć i filmu zostaną z Wami do końca życia.

To właśnie one i obrączki, są pamiątkami, które zostają na lata. Przy podpisaniu umowy z nami możecie sobie dobrać odpowiedni skład pakietu. Jednak ten podstawowy, który otrzymacie w ofercie obejmuje reportaż fotograficzno-filmowy od przygotowań do oczepin.

Wyślij do nas zapytanie. Napisz czego oczekujesz, jak również napisz o Waszym pięknym dniu ślubu, jak będzie wyglądał.

Odpowiemy, jak najszybciej to będzie możliwe. Otrzymasz od nas szczegółową ofertę. Jeśli jesteście z okolic Czchowa, to niedaleko od naszego biura, możecie być przekonani, że nie doliczymy Wam kosztów dojazdu.

Napisz do nas!

Jeśli chcesz sprawdzić jak wygląda współpraca z nami,
to wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń.
Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej,
ale będzie nam bardzo miło się z Wami spotkać
i porozmawiać o Waszych marzeniach dotyczących
fotografii i filmu ślubnego.