Edyta&Artur – sesja ślubna w ogrodach w Muszynie

Sesja ślubna w ogrodach w Muszynie to marzenie Edyty i Artura, którzy wybrali to miejsce na plener zdjęciowy po swoim weselu. Fotografując ich ślub kilka dni wcześniej niedaleko Krynicy-Zdroju, ponownie przyjechaliśmy w te piękne rejony. Lubimy tu przebywać. Miasteczko podczas ostatniego naszego turystycznego pobytu skradło nasze serca.

Zdjęciowa sesja ślubna w Muszynie – zimowe ogrody mają swój niepowtarzalny urok

Spacerowaliśmy po pobliskich atrakcjach i szlakach. Byliśmy w pięknych ogrodach, z których słynie to miasteczko leżące w malowniczej Dolinie Popradu, pośrodku gór w paśmie Beskidu Sądeckiego. Są tutaj Ogrody Biblijne, Ogrody Sensoryczne i Magiczne Ogrody zwane Ogrodami Miłości. Nasi zakochani wybrali Magiczne Ogrody. Podczas sesji zdjęciowej przepięknie sypał śnieg. Rzadko nam się zdarzają takie warunki, a my lubimy takie klimaty.

Plener fotograficzny w muszyńskich ogrodach

Plener ślubny w Magicznych Ogrodach w Muszynie był sesją pełną magii. Padał śnieg i skrzypiał pod butami, a ja mogłam złapać te wyjątkowe chwile i emocje, jakie im towarzyszyły. Cudny klimat nadały padające płatki śniegu, które swoją delikatnością otulały zakochanych. Oni spacerujący po Ogrodzie Miłości i często wtuleni w siebie. Od razu wiedziałam, że te zdjęcia będą wyjątkowe. Szczęśliwi małżonkowie – suknia ślubna, dwa kolory szali panny młodej. Garnitur pana młodego w kratę i musztardowe buty u obojga z nich. Dodatkowo delikatna mgła, lekki mróz oraz padający śnieg, to elementy składające się na bajkowe i miłosne kadry.

Fotografia ślubna Muszyna

Zakochani stanęli na wysokości zadania. Mróz nie był na szczęście dla nich straszny, a sceneria, jaka nam towarzyszyła była jak z marzeń. Bardzo dekoracyjny Magiczny Ogród pozwolił nam przenieść się na ścieżki pomiędzy krzewami, zielonymi iglakami, a także suchymi trawami. Odpowiednia ilość śniegu stała się wyjątkową scenerią do sesji zdjęciowej pełnej uczuć. Jesteście zainteresowani naszymi usługami? Sprawdźcie na początek naszą ofertę ślubną.

Fotograf ślubny Muszyna
Fotograf ślubny Muszyna
Fotograf ślubny Muszyna
Fotograf ślubny Muszyna
Fotograf ślubny Muszyna
Fotograf ślubny Muszyna