Jaki prezent na rocznicę ślubu dla ukochanej osoby?

Prezent na rocznicę ślubu jest jednym z najważniejszych prezentów, jakim obdarowujemy drugą połówkę. Data ślubu, która powinna być zapamiętana przez obie osoby w związku, na pewno będzie miłym akcentem podczas Waszej małżeńskiej podróży. Warto przez cały rok dbać o Wasz piękny związek i rozmawiać 5 językami miłości, a są to:

 • Zapewniające słowa,
 • Kontakt fizyczny,
 • Drobne upominki,
 • Poświęcenie czasu dla siebie nawzajem,
 • Pozytywne działanie, którym rozpoczynający się każdy dzień, będzie piękny.

A ten szczególny dzień, rocznicę ślubu warto celebrować w wyjątkowy sposób. Przeważnie dodatkowo szukacie prezentu właśnie na rocznicę ślubu dla siebie nawzajem.

W tym wpisie chcę Ci przedstawić pomysły na prezenty z okazji rocznicy ślubu. 

Czasem potrzebujecie prezentu dla rodziców z okazji kolejnej rocznicy ślubu czy nawet dla dziadków na 50 – rocznicę ślubu czy 60 – rocznicę ślubu i szukacie pomysłów co kupić na prezent.

 • Co na 1 rocznicę ślubu – czy warto szukać i co kupić na prezent?
 • Jaki prezent na pierwszą rocznicę ślubu dla męża / dla żony?
 • Jakim eleganckim prezentem na rocznicę ślubu obdarować ukochaną?
 • Czy istnieje ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu?
 • Pomysł na praktyczny prezent na rocznicę ślubu.
 • Kreatywna pamiątka na prezent z okazji rocznicy ślubu dla znajomych
 • Co kupić i w jakim stylu podarować prezent na 25 lecie ślubu rodziców?
 • Gdzie szukać praktycznego prezent na rocznicę ślubu dla rodziców?
 • Jaki prezent  na 5, 10, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60 rocznicę ślubu dla męża, żony, rodziców lub dziadków?
Prezent rocznica ślubu

Wyjątkowy prezent na każdą okazję to zdecydowanie voucher na sesję fotograficzną

Wyjątkowym prezentem dla drugiej osoby mogę śmiało rzec, że jest sesja fotograficzna. Jest to niezwykły i niebanalny prezent dla drugiej osoby. Oczywiście Ty jako osoba, która chce podarować sesję fotograficzną, także możesz wziąć udział w sesji. Ukochaną lub ukochanego możesz obdarować sesją we dwoje, którą zrealizujecie razem, albo sesją rodzinną, często z Wami na świecie jest już Wasze maleństwo.

Możecie także obdarować bliską osobę sesją portretową. A sesja fotograficzna dla rodziców i dziadków także jest wspaniałym prezentem. Na pewno obdarowanie rodziców voucherem sesji zdjęciowej  z okazji 25-lecia, czy dziadków obchodzących złote gody, to będzie unikatowy prezent i w niezwykły sposób uwiecznienia ich pięknej, dojrzałej miłości. Dla dziadków mogą być to pierwsze zdjęcia z ich małżeńskiej podróży.

Sesja zdjęciowa to świetny prezent na rocznicę ślubu
Sesja zdjęciowa to świetny prezent na rocznicę ślubu

Co na 1 rocznicę ślubu – czy warto szukać i co kupić na prezent?

Pytanie „Co na 1 (pierwszą), 2 (drugą), 3 (trzecią), 4 (czwartą), 5 (piątą), 10 (dziesiątą) rocznicę ślubu kupić dla męża, żony” zadajecie sobie, kiedy zbliża się dokładnie ta wymieniona rocznica. Nie ma się co dziwić, bo chcecie uszczęśliwić drugą połówkę. Czy warto szukać prezentu z tej okazji?

Zdecydowanie tak! Mimo że w Waszym związku się układa, to warto obdarować męża, żonę z okazji kolejnej rocznicy ślubu jakimś miłym podarunkiem. Co kupić na prezent z okazji rocznicy ślubu? Czy to będzie coś eleganckiego, praktycznego, kreatywnego, a może ekskluzywnego to zależy od Ciebie i przede wszystkim od charakteru ukochanego czy ukochanej.

Jaki prezent na pierwszą lub kolejną rocznicę ślubu dla męża, żony?

Na pierwszą rocznicę ślubu dla męża lub dla żony może się sprawdzić:

 1. Sesja fotograficzna w luźnym klimacie w miejscu, które jest dla Was niezwykłe,
 2. Mapa wykonana przez Ciebie do zaznaczenia wspólnie odwiedzonych miejsc, a także do zaznaczenia Waszych planów na przyszłość,
 3. Różne plakaty, na których możesz zamieścić wspólne zdjęcia z całego roku lub lat spędzonych ze sobą,
 4. Fotoksiążka, album ze wspólnymi zdjęciami.
Prezenty na rocznicę ślubu

Jakim eleganckim prezentem na rocznicę ślubu obdarować ukochaną?

Eleganckim prezentem na rocznicę ślubu, jakim możesz obdarować ukochaną osobę, mogą być pięknie opakowane kieliszki do wina na wspólne wieczory, biżuteria dla niej i dla niego, romantyczna kolacja we dwoje w pięknym lokalu. Każdy produkt wysokiej klasy sprawdzi się jako upominek od Ciebie dla niej czy dla niego i będzie o Tobie przypominał.

Czy istnieje ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu?

Oczywiście, że istnieje ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu, bo może nim być np.: wizyta w SPA dla dwojga, weekend SPA, masaże dla dwojga, a może coś z zestawów grawerowanych, które użyjecie w swoim domu podczas spędzonych chwil razem.

Pomysł na praktyczny prezent na rocznicę ślubu

Pomysłów na praktyczny prezent na rocznicę ślubu można nawet i wypisać tysiąc, ponieważ każdy element życia codziennego sprawdzi się jako praktyczny prezent na każdą rocznicę ślubu i dla każdego, kogo chcecie obdarować. Najczęściej jest to skórzany portfel, koszula wysokiej klasy dla niego. Bilety do kina czy teatru, na koncert ulubionego zespołu czy voucher na zakupy w sklepie z bielizną, ulubioną odzieżą dla niej. Swoich zwolenników nawet znajdzie zestaw do miodu wraz z nim na chłodne wieczory czy dziadek do orzechów.

Elegancki prezent rocznica ślubu

Kreatywna pamiątka na prezent z okazji rocznicy ślubu dla niej, dla niego lub znajomych

Jeśli jest to kolejna rocznica ślubu, np. 4,5 czy 10 rocznica ślubu, to świetnym pomysłem może być napisany list do drugiej osoby. Warto w nim użyć wzruszający ton słów będzie wzruszający. Ciekawym prezentem, który przywoła wiele emocji, jest przygotowanie prezentacji ze zdjęć z lat spędzonych razem. Dodatkowo można też wręczyć czekoladki i do wewnątrz dołączyć karteczki z napisami „za co kocha się drugą osobę” np. Merci, wzruszy drugą osobę.

A może przygotujesz w piękny sposób słownik słów lub określeń, którymi się tylko Wy porozumiewacie. Może nawet nikt inny ich nie rozumie? Kreatywnym prezentem może być gra zręcznościowa przygotowana dla Was.

Warto z okazji kolejnej rocznicy dla znajomych, zamiast listu napisać opowiadanie z lat spędzonych właśnie w tym małżeńskim stanie. A w ramach zabawy można skusić się, aby drobny upominek schować i zorganizować podchody. Dzięki temu rozwiązaniu będą musieli współpracować, aby odnaleźć skarb. Możecie dla znajomych przygotować krzyżówkę. Pytania i odpowiedni niech kojarzą się, np. z wydarzeniami z waszych wspólnych wypadów czy przeżytych sytuacji. A może oni uwielbiają być aktywni i marzą o locie paralotnią, awionetką czy helikopterem.

najlepszy prezent rocznica ślubu

Co kupić i w jakim stylu podarować prezent na 25-lecie ślubu rodziców?

Dla rodziców na 25-lecie ślubu można podarować coś, czego się nie spodziewają. Akurat ta rocznica można powiedzieć, że jest wyjątkowa, więc warto pomyśleć o czymś oryginalnym. Warto prezent dla nich utożsamić z ich pasjami, zawodem, a może ich hobby lub marzeniami, ponieważ sprawicie im dużo radości. Być może nigdy się nie zdecydowali, np.: na lot balonem, na naukę jazdy konnej.

Prezent ślub rocznica

Gdzie szukać inspiracji na praktyczny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców, teściów?

Większość z Was, gdy ma szukać inspiracji na praktyczny prezent na rocznice ślubu, zagląda na pewno do Internetu. Poświęcacie swój czas i przekopujecie artykuł za artykułem. Warto zastanowić się, jakie są ich pasje, hobby i podarować im taki prezent. Ciekawym rozwiązaniem i cieszącym się ogromnie jest sesja u fotografa, romantyczna kolacje, bilety na kręgle, czy pakiet wizyt w grocie solnej.

Jaki prezent  na 5, 10, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60 rocznicę ślubu dla męża, żony, rodziców lub dziadków?

Na wymienione rocznice ślubu dla męża, żony, rodziców i dziadków może sprawdzić się:

 • Elegancka cukiernica,
 • Zestaw do nalewek,
 • Posrebrzana taca,
 • Kryształowa i elegancka patera,
 • Grawerowany zestaw do szampana,
 • Kryształowy wazon.